RX 480 Marka ne kadar fark eder?

Cihan Akrebimsi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir sorum var tavsiyelerinizi bekliyorum. Yaklaşık 5 aydır ekran kartı alacağım yeni sezon ekran kartlarını bekledim. Bu esnada param olmadı bazen. Rx 480 almayı kararlaştırdım uzun vadede işimi görür herhalde. Şimdi Msi, Asus arasında kaldım bütün her şeyini inceledim fakat bir karar veremedim. Asus'un işlemci hızı OC esnasında az da olsa önde gibi. Daha önce hiç ekran kartı almadım laptobum vardı ve ek olarak i5 6600 işlemcide GTX 1070 dar boğaz yapar mı ? Belki 1 ay daha beklerim onu alırım :S

Son düzenleyen: Moderatör:
1080P 60Hz monitörde i5 6600 oyuna göre darboğaz yapacaktır. RX 480 marka önerisine gelince en ucuzu hangisiyse onu al aralarında devasa bir fark yok hemen hemen aynılar.

1080P 60Hz monitörde i5 6600 oyuna göre darboğaz yapacaktır. RX 480 marka önerisine gelince en ucuzu hangisiyse onu al aralarında devasa bir fark yok hemen hemen aynılar.
Arkadaşın dediği görüşe katılıyorum gtx 1070 darboğaz yapabilir. Marka önerisine gelecek olursak msi ların soğutmasının daha iyi olduğunu duymuştum ama çok fark yoktur hangisi daha uygunsa bütçene onu almalısın.

MSI ve ASUS RX 480 4 GB ürünleri 1100 TL iken Sapphire 4 GB 950 TL. Bence Sapphire almalısınız. Benim hayalim MSI RX 480 almaktı ancak bu fiyatlardan sonra Sapphire RX 480 almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı