RX 480 Oyunlarda takılma ve siyah ekran

mezzogian

Hectopat
Bilgisayarım FAR CRY PRİMAL ve GTA5 oynadığım vakit siyah ekran gelip takılıyor ve bilgisayarımı kapatıp açılasıya kadar düzelmiyor ve oyun sırasında ekranda kare halinde ekranın her hangi bir yerinde siyah kare çıkıyor. Format atmama rağmen sorunun olmadı ve güncel sürücü kullanıyorum. Yardım edenler için şimdiden teşekkür ederim.

Sistemim: i7 6700 /ASUS RX480 O8G /CORSAİR VENGEANCE LED 3200 MHZ 2X8 16GB /ASUS Z170 PRO GAMİNG ANAKART /SANDİSK 480GB SSD /CORSAİR 650 WATT +80 GÜÇ KAYNAĞI

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir ekran kartı takıp deneme şansın var mı? Sistemi tek bir mağazadan topladıysan götürüp durumu anlatırsan yardımcı olurlar.

Yaşadığın sorunun birebir aynısını yaşadım. Bazen 5 bazen 10 dakika sonra renkli ekran çıkıyor ve bilgisayar takılı kalıyordu. Servise gönderdim ekran kartım arızalıymış yenisiyle değişim yaptım. Umarım seninkisi öyle değildir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı