RX 480 PSU Uyumluluğu

Onboard dan görüntü alabiliyorsanız bi süre o şekilde kullanıp psu almanızı tavsiye ediyorum bütçeniz kısıtlı olduğu için. Ben aerocool vx400 kullanıyorum memnunum sizde aynı psu dan alıp bi süre sonra ekran kartı alabilirsiniz. Ya da başka tavsiye bekleyebilirsiniz.

Onboard dan görüntü alabiliyorsanız bi süre o şekilde kullanıp psu almanızı tavsiye ediyorum bütçeniz kısıtlı olduğu için. Ben aerocool vx400 kullanıyorum memnunum sizde aynı psu dan alıp bi süre sonra ekran kartı alabilirsiniz. Ya da başka tavsiye bekleyebilirsiniz.

Anakartın onboard girişi yok maalesef. İkinci el biseyler ayarlamaya çalısıcam artık ama internette araştırdım ben yine konuyu açmadan önce biraz hatta psu ölçen sitelere girdim 404W falan çıkıyor sonuç toplam olarak bilemedim şimdi

IMG_5983.JPG

Kendi işlemcim yoktu bende garanti olsun diye 130W çeken farklı bi işlemciyi seçtim ki benimkinin tdp değeri 95 Watt ekran kartıyla birlikte yine 436W çıktı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı