RX 480 Sinerji'de Göründü!

Sakin olun 1000 TL'ye düştü kart. :D

Ha Sapphire alınır mı alınmaz tabiki de. Hele bi MSI'ın falan modelleri gelsin de bakalım...
SAPPHİRE' nin yeni ekran kartlarında R7, R9 serilerinde sorun yaşayanı pek görmedim. SAPPHİRE AMD ile iş ortağı olduğu için AMD cephesinden SAPPHİRE almak (yeni kartları) çok ta sıkıntı bir durum değil. Kullandınız mı bilmiyorum ama yeni kartlardan oldukça memnun insanlar var. Yani sağdan soldan gelen lafllar ile kötüleme yapmayın. Tamam hiç sorun yaşayan yok desek yalan olur elbette var ancak bu her markada olabiliyor.

Ben rx in Türkiye fiyatının benim bütçemi çok aşmasından dolayı amazondan rx sipariş etmek istiyorum fakat internet üzerinden neredeyse hiç alışveriş tecrübem olmadığı için gpu mun gümrüğe takılıp takılmayacağından ve bu işlerin çok zahmetli olabileceğinden korkuyorum bu konuda bana yardım edebilirseniz çok memnun olurum

Kardeşim fiyatı anladım biraz zaman tanı düşer ama performans ? Pardon ama sana gtx 1080 2085 tl lik kartın performansını nasıl beğenmedin 2. side kart daha yepyeni güncellemeler ile optimizasyon sorunları çözülecektir. Performansı gayet iyi. Zaten kart f/p ürünü sadece performans değil.
Fiyatı ayrı bir hayal kırıklığı, performansı çok daha büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Neyse ben yavaştan Amazon üzerinden GTX 1070 fiyatlarını takibe almaya ve uluslararası garanti durumlarını sorgulatmaya başlayayım.

Sakin olun 1000 TL'ye düştü kart. :D

Ha Sapphire alınır mı alınmaz tabiki de. Hele bi MSI'ın falan modelleri gelsin de bakalım...
Bu çıkan kart referans tasarım. Yani markaların herhangi bir müdahalesi yok kartlara. Sadece AMD'den gelen kartları paketleyip satıyorlar şu an. Sapphire, AMD gibi son zamanlarda kendini tüketicilere beğendirmeye başlamış bir firma. R7 ve R9 serilerini inceleyin isterseniz :) .

Bu çıkan kart referans tasarım. Yani markaların herhangi bir müdahalesi yok kartlara. Sadece AMD'den gelen kartları paketleyip satıyorlar şu an. Sapphire, AMD gibi son zamanlarda kendini tüketicilere beğendirmeye başlamış bir firma. R7 ve R9 serilerini inceleyin isterseniz :) .
Ekstra fan yerine etiket basıyorlar :D onu fark ettim ben.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı