Sapphire Nitro RX 480 Özel Tasarım Sinerji'de

Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Bence bu kartı bekleyenler daha ucuz olmasını umuyorlardı.
40 TL ekleyerek:
80 TL ekleyerek:
Bunları almak varken o fiyatı veren kaç kişi çıkar bilmiyorum. Nvidia'dan müşteri koparabilmesi için daha ucuz olmalıydı.

Rx470 4GB'lik yerine Rx480 GB alabiliyor oldugumu bilmek üzdü beni. :(

Kartı hepsiburada üzerinden satıcı:sinerji'den aldım, sizce 15 günlük koşulsuz iade hakkımı kullansam kartı geri alırlar mı ?

Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Bence bu kartı bekleyenler daha ucuz olmasını umuyorlardı.
40 TL ekleyerek:
80 TL ekleyerek:
Bunları almak varken o fiyatı veren kaç kişi çıkar bilmiyorum. Nvidia'dan müşteri koparabilmesi için daha ucuz olmalıydı.

Bu kartı bekleyen fanboylar alır fiyatına bakmadan :D.

480 alacak olan 4GB modelini alsın 8GB ile arasında neredeyse 300 TL fiyat farkı var. Bence değmez çünkü bu GPU 8GB VRAM'in tamamını kullanacak durumda değil. Aynı şekilde RX470 4GB ile arasında sadece 40 TL gibi cüzi bir fiyat farkı varken şu saatten sonra 470 4GB fiyatta indirime gitmedikçe alınmamalı.

Son düzenleme:
Aralarında MSİ GTX 1060 ile 80TL fark var sırf aralarındaki FPS için bile GTX 1060 alınmalı bence bellek boost hızlarını saymıyorum bile iyiki almışım GTX 1060'ı yoksa bu kart işi 2-3 ay daha uzardı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı