RX 480 ve i7-3770 768P'de darboğaz yapar mı?

KebabTheKiller

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
6 GB RAM
1366x768 bir monitörüm var. RX 480 ve i7-3770 bir sistem toplamayı düşünüyorum. Darboğaz yapar mı? Yaparsa öneriniz nedir?

1080p de bile darboğaz kaçınılmaz. Öneri yapabilmemiz için butceni de belirtmen gerek. Bu düşündüğün sistemi sifirdanmi alacaksın sağdan soldan yoksa elindeki 3770 işlemcili sisteme 480 mi alacaksın?

1080p de bile darboğaz kaçınılmaz. Öneri yapabilmemiz için butceni de belirtmen gerek. Bu düşündüğün sistemi sifirdanmi alacaksın sağdan soldan yoksa elindeki 3770 işlemcili sisteme 480 mi alacaksın?

Yok hocam para biriktirip alacağım 4770 nasıl olur GTA 5 de %15-5 arası darboğaz yapıyor hesabıma göre.

Yok hocam para biriktirip alacağım 4770 nasıl olur GTA 5 de %15-5 arası darboğaz yapıyor hesabıma göre.

Dostum sana tavsiyem ikinci el kasa takip et, eminim harcayacak olacağın toplam paraya yeni sayılacak bir sistem denk getirirsin. Şöyle 580'li 2600'lu. 4770'ler falan çok eski bulaşma.

Dostum sana tavsiyem ikinci el kasa takip et, eminim harcayacak olacağın toplam paraya yeni sayılacak bir sistem denk getirirsin. Şöyle 580'li 2600'lu. 4770'ler falan çok eski bulaşma.

Hocam alır, 3 sene falan upgrade yapmam oynadığım oyunlar belli, GTA 5, 4, MC, Roblox, Valorant, FIFA, bir de günlük oyunlar hl gibi.

Hayır ben anlamadım konuyu. Şimdi alacağım alacağım diyorsun, paran hazırda ikinci el bu parçalarımi toplayacaksin ne yapacaksın ben hala anlamadım. Tane tane şu an ne yapacaksın yazar misin?

Hayır ben anlamadım konuyu. Şimdi alacağım alacağım diyorsun, paran hazırda ikinci el bu parçalarımi toplayacaksin ne yapacaksın ben hala anlamadım. Tane tane şu an ne yapacaksın yazar misin?

Bir anakart, bir işlemci, bir de RX 480/470 alacağım.

Sonra eski parçalarımı ekleyeceğim yani bir nevi upgrade.

Sana şöyle soyleyeyim, bu ilanı örnek olsun diye attım, elinde avucunda ne varsa sat. Üzerine ne kadar koyabiliyorsan koy daha yeni nesil bir şey toplamaya calis. Tarihi eserlere bu paralari verme. Yine söylüyorum senin harcayacagin toplam paraya ikinci el güzel sistemde alınabilir. Bakış acini değiştirmeye çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı