RX 480 veya GTX 1060 + H110M PRO-VD Anakart Alınır mı?

frhatyldrm1

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem çok kısıtlı olduğu için bu anakartı almayı düşünüyorum. Sıkıntı çıkarır mı? Ne gibi eksileri olur? 1060 ve RX 480 özel soğutmalı modelleri ne kadar olur ona göre bütçemde yer açabilirim bir şeylerden kısarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat performans ürünü. Ram kapasitesi iki adetle sınırlı (32gb) burada ilerisi için sorun yaşayabilirsin, ufak bir anakart. İşini görecektir

H110M PRO-VD ile sıkıntı çeker miyim acaba? Ne gibi sorunlar olur? Bu aralar çok konu var H110M PRO-VD alınmaz yüksek ekran kartı alıncaksa vs vs. Kafamda çok soru işareti var.

Neden anakarttan çok fazla kısılmamalı?
Lütfen okuyun ve Msı B150 Gaming M3 yapınız
MSI B150M PRO-VDH Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133MHz VGA&DVI&HDMI Anakart bütçemi en fazla buna kadar arttırabilirim. İmkanı yok 350 liraya çıkamam. Ha olur ki referans tasarım RX 480 alırsam o zaman olur. Ama onuda ben istemiyorum. Zaten bütçemi yeterince aştım. Yinede teşekkür ederim öneriniz için, linkini attığım anakartı almaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı