RX 480 vs GTX 1060

Maalesef yok, onu PS4'te oynayip bitirmistim. Elimde Witcher 3, Fallout 4 ve Batman: Arkham Knight var. Isterseniz onlarin degerlerini paylasabilirim.

Yok hocam, onlar işime yaramaz. Yanlış anlamayın o oyunlarla ilgilenmediğim için diğer GPU'lardaki FPS değerleri hakkında bilgim yok, kıyaslama yapamam o yüzden, yine de sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette GTX 1060 testlerine bakarsanız RX480 ile aralarında 10~25 FPS farkı olduğunu görürsün. RX 480 Custom modelleriyle bir nevi aynı fiyata gelicek ondan dolayı 1060 alın.(MSI veya Galax)

Kardeş 10-25 fps meselesini oturduğun yerden tamamen uydurmuş bulunmaktasın fanboyluk yapma lütfen insanlara yanlış bilgi verme fark neredeyse yok denecek kadar az ama gtx 1060 bazı yerlerde 15 fps e kadar fark takıyor 25 fps kadar değil rx 480 ise dx12 oyunlarında gtx 1060 a 15 fps kadar fark takıyor ama her iki tarafa da eşit destek veren oyunlarda 5 fps i geçmiyor bu durum.

Tam 1060 alayım derken bu konuyu okudum aklım iyice karıştı. Sonra bide aşağıdaki videoyu gördüm BF1 ağırlıklı oyun oynuyorum iyice arada kaldım :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda aslında oyun ile ilgili testler var ve aradaki fark acikca belli edilmis.
Ben aynı ayarlarda GTX 970 ile oynuyorum, 57-60 FPS oynuyor. GTX 970 alın :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı