RX 500 Serisi Stok Problemi

coldzero06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni sistem topluyorum ve ekran kartı olarak RX 580 alacağım. Fakat çok az sitede stokta bulunuyor ve çok pahallılar. Yeni 500 serisi ülkemize ne zaman gelebilir? Bununla ilgili haberler, yazılar vs şeyler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
25.04.2017 de Hepsiburada.com'dan Sapphire RX 570 Nitro+Oc 8 GB bellekli modelini sipariş vermiştim hala gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım ve ürünün tedarik sıkıntısı olduğunu söylediler. Bende bunun üzerine 1 hafta önce Vatan Bilgisayar, Teknobiyotik, Sinerji vb. firmalarla bu konuyu görüştüm bazı firmalar bilmediklerini söylediler ama Teknobiyotik haziranın ortasında geleceğini, İtopya Bilgisayarda 1 ay sonra ürünün stoklara gelmesini beklediklerini söylediler. Bende bekliyorum ve sıkıldım artık tüm parçalar elimde ama ekran kartı yok ama yapacak bir şeyde yok.

RX 570 de öyle. Ama beni sevindiren kartı o kadar çok alan varken problem yaşamayıp konu açmamaları. O zaman AMD 5xx serisinde 4xx serisindeki problemleri çözmüş diyorum. Doğru mu? :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı