RX 540 ekran kartı performansı nasıldır?

Blackhuntering

Hectopat
Daha fazla  
Bu yaz muhendislik ve biraz da oyun oynamak (GTA, BF, AC gibi baba oyunlar) için Acer markali PC’yi almayi dusunuyorum. Ekran karti kağıt üstünde üstün bir F/P urunu gibi duruyor. Kullanan veya bu konu hakkinda bilgisi olan paylasabilir mi? Kullanan varsa oyun ici FPS degerlerini merak ediyorum. Bu karti kullanan sayisi cok az sanirim. Çunku YouTube’da dogru durust video yok bu kartla ilgili.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bir halta yaramaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

masaüstü bilgiseyar toplamanı tavsiye ederim bence eğer laptop alıcaksan gt940mx ekran kartı olan bir laptop al mağlum dolar uçuşta.
Vallahi sorma seçimleri beklicez bi umut. İnerse dolar 150mx alirim kesinlikle.

Çok zayıf bir grafik kartı. Bu ürünü almak yerine bir miktar bütçe artırmanızı tavsiye ederim.
AMD'nin kartlari nedense cok performansli gibi durup hayal kirikligina ugratiyor sanirim. 128 bit, frekansi ve bant genisligi 150MX'ten fazla olmasina ragmen oyunlarda rahat oynatmiyor. Radeon 530'lu bi laptop var evde Lol oynuyorum 70 FPS'lerde ama sanki 70 degil gibi çok lagli ping de yok garip..

Fiyat biraz uçuk geldi ayni donanim ozellikleri 2500 liralarda da var.
Rx 540 kullanan hic yokmu koskoca forumda fps degerlerini merak ediyorum 940mx ten cok ustun duruyor ama teknikte oylemi bunu merak ediyorum

Bu yaz muhendislik ve biraz da oyun oynamak (GTA, BF, AC gibi baba oyunlar) için Acer markali PC’yi almayi dusunuyorum. Ekran karti kağıt üstünde üstün bir F/P urunu gibi duruyor. Kullanan veya bu konu hakkinda bilgisi olan paylasabilir mi? Kullanan varsa oyun ici FPS degerlerini merak ediyorum. Bu karti kullanan sayisi cok az sanirim. Çunku YouTube’da dogru durust video yok bu kartla ilgili.

Ben Acer'in o laptopunu kullanıyorum. PUBG falan oynatıyor. Tek sıkıntısı işlemcisi ekran kartı iyi bir ekran kartı AMD işlemci darboğaz yapıyor. Ondan ekran kartı tam performans vermiyor. Ben ev küçük diye kasalı PC alamadım. Bu fiyat aralığında daha iyi bir laptop yok sanırım alalı 2 ay oldu pişman değilim. Dediğim gibi tek sıkıntısı işlemcisi onun dışında bir sıkıntısı yok. Tabii ki de üzerine azcık daha ekliyip, bu laptopu 10'a katlayacak bir sistem toplayabilirsin :)

Geri
Yukarı