RX 550 1920X1080 destekliyor mu?

4K desteğini merak ettiğim için sordum aslında ya, olmasa da olur. FX-8120 8 çekirdek işlemci 2x4 HyperX bellek kullanıyorum.
Şu an CS:GO'da yüksek-çok yüksek ayarlarda ortalama 100, Valorant'ta ise yüksek ayarlarda 150-170 arası FPS alıyorum. 1360x768.
FX işlemcilerin performansları hakkında bilgim yok. FPS oyunları biraz da işlemci ile alakalı olduğundan bilen arkadaşların cevaplaması daha iyidir.

4K desteğini merak ettiğim için sordum aslında ya, olmasa da olur. FX-8120 8 çekirdek işlemci 2x4 HyperX bellek kullanıyorum.
Şu an CS:GO'da yüksek-çok yüksek ayarlarda ortalama 100, Valorant'ta ise yüksek ayarlarda 150-170 arası FPS alıyorum. 1360X768.

Hocam madem bu kadar kararlısınız, elinizde de para varsa o zaman söyleyin, bütçenizi size uygun fiyatlı güzel bir monitör önerelim.
FX işlemcilerin performansları hakkında bilgim yok. FPS oyunları biraz da işlemci ile alakalı olduğundan bilen arkadaşların cevaplaması daha iyidir.

İşlemci eski ama kötü değil 2 seneye belki rafa kaldırılabilir ama arkadaş sistem yenilediğinde de monitörü kullanabilir.

Hocam madem bu kadar kararlısınız, elinizde de para varsa o zaman söyleyin, bütçenizi size uygun fiyatlı güzel bir monitör önerelim.

Çok kararlı değilim aslında, ama gerçekten elimdeki monitör ne renk bakımından ne canlılık ne parlaklık bakımından hiç memnun etmiyor. Dizi izlerken bile tatmin etmiyor öyle söyleyeyim. Bende almışken hani oyun da oynuyorum işime yarayacak bir şey alayım bari diye düşündüm. Bütçe söyleyip alay konusu olmakta var gerçi, bu fiyata neyin hayalini kuruyorsun gibisinden ama..😃 500-750 arası kafidir. Kozmetik olarak sorunsuz gözüken 2.el monitör de düşünebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı