RX 550 2 GB vs 4 GB

erdemkamis

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilen arkadaşlara bir sorum olacak, ben RX 550 almak istiyorum. CS:GO ve Fortnite oynayacagım ama RX 550 2 GB degil RX 550 4 GB OC ekran kartı alınır mı? Butcem bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu bir izle bence fikrin ne olacak. Ben olsam 4 GB alırdım.

Arkadaşlar bilen arkadaşlara bir sorum olacak, ben RX 550 almak istiyorum. CS:GO ve Fortnite oynayacagım ama RX 550 2 GB degil RX 550 4 GB OC ekran kartı alınır mı? Butcem bu kadar.

Hocam bütçe ne kadar?
700 lira ise RX 550 güzel bir seçim ama arttırın daha iyisini alın.
Bende aldım 1 ay önce RX 550 memnunum fiyatına göre ama 4 GB almanız bir şeyi değiştirmez yani bu kart o kadar da iyi değil 4 GB kullanamaz bile.
2 GB olandan alın.

Bende bundan var ve gayet memnunum.
OC yaptım 1460 MHz'de cayır cayır çalışıyor. Fanları %50 yaptım ses çıkmıyor, ısınmıyor bile.

Hocam bütçe ne kadar?
700 lira ise RX 550 güzel bir seçim ama arttırın daha iyisini alın.
Bende aldım 1 ay önce RX 550 memnunum fiyatına göre ama 4 GB almanız bir şeyi değiştirmez yani bu kart o kadar da iyi değil 4 GB kullanamaz bile.
2 GB olandan alın.

Bende bundan var ve gayet memnunum.
OC yaptım 1460 MHz'de cayır cayır çalışıyor. Fanları %50 yaptım ses çıkmıyor, ısınmıyor bile.
Hocam merhaba konu hortlatıyorum ama ben de rx 550 almayı düşünüyorum 2 gb oc çıkışlı işlemcim i5 2400s dar boğaz yapar mı

Geri
Yukarı