RX 550 4 GB sistem oyun performansı nasıldır?

Çok bir şey bulamadığım için buraya açtım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu örnek alabilirsin. Valorant için ekran kartının bir önemi yoktur adamakıllı. GT730 bile taksan işlemcin iyiyse iyi değerler alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu videoyu örnek alabilirsin. Valorant için ekran kartının bir önemi yoktur adamakıllı. GT730 bile taksan işlemcin iyiyse iyi değerler alırsın.
Evet valorant işlemci kulanan bir oyun ekran kartından çok işlemci gücü önemli.

Valorant, CS, LoL tarzı fazla ekran kartı istemeyen oyunları oynatır yüksek ihtimalle.

Ucundan bir GTA V de oynatır gibi. Bence ekran kartı biraz daha iyi bir sistem alın.

Aynen öyle. Millet gelip buraya o ekran kartıyla minimum Valorant FPS değeri 150 falandır yazıyorlar. Tamamıyla yanlış bilgilendirme.

İyi işlemciye sahipsen evet. Diğer etkenleri yok varsayıp ekran kartı kapasitesini belirttim. İşlemci modeline değişmekte az performans alabileceğini de belirttim. Yanlış olan bir şey olan göremiyorum.

İyi işlemciye sahipsen evet. Diğer etkenleri yok varsayıp ekran kartı kapasitesini belirttim. İşlemci modeline değişmekte az performans alabileceğini de belirttim. Yanlış olan bir şey olan göremiyorum.

Senin yazdığın yazıda sıkıntı yok hocam gayet iyi açıklamışsın RX 550 bu FPS'leri alabilir ama diğer etkenlerle FPS düşebilir diye diğer 180 üstü FPS alır yazanda sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Çoğu oyunu Low'da filan oynatır gibi geliyor bana haksız mıyım?
GTA 5 full ayarlar ETS 2 full ayarlar Minecraft full ayarlar Cyberpunk düşük ayarlar CS:GO full ayarlar Valorant orta ya da full ayarlar Rust orta ayarlar The Long Dark full ayarlar
Boş boş yorumlar yapıp yanlış bilgilendirme lütfen. Bir kere zaten Valorant işlemci oyunudur ekran kartıyla çok bir alakası yoktur. O işlemciyle Valorant'ta 60-70FPS ancak alır fightlarda 40 50'lere bile düşebilir.
@Barney28 sistemi YouTube'a yazarak oyun testlerini kendin inceleyebilirsin.
Hayır yok öyle bir şey sistem gereksinimlerine bak anlarsın. Tavsiye edilen gereksinimlerde i3 4150 yazıyor en az 60 fps vermesi lazım
Valorant, CS, LoL tarzı fazla ekran kartı istemeyen oyunları oynatır yüksek ihtimalle.

Ucundan bir GTA V de oynatır gibi. Bence ekran kartı biraz daha iyi bir sistem alın.
GTX 580 bile en yüksek ayarlarda oynatıyor bunun düşük ayarlarda o kadar kötü oynatması mümkün değil

GTA 5 Full ayarlar ETS 2 Full ayarlar Minecraft Full ayarlar Cyberpunk düşük ayarlar CS:GO Full ayarlar Valorant orta ya da Full ayarlar Rust orta ayarlar The Long Dark Full ayarlar

Hayır yok öyle bir şey sistem gereksinimlerine bak anlarsın. Tavsiye edilen gereksinimlerde i3 4150 yazıyor en az 60 FPS vermesi lazım

Aynı kartı daha iyi bir işlemci ile kullandım ve işlemci bazlı oyunlar hariç diğerlerini 30 FPS altına düşmeden oynayamadım.

GTA 5 Full ayarlar ETS 2 Full ayarlar Minecraft Full ayarlar Cyberpunk düşük ayarlar CS:GO Full ayarlar Valorant orta ya da Full ayarlar Rust orta ayarlar The Long Dark Full ayarlar

Hayır yok öyle bir şey sistem gereksinimlerine bak anlarsın. Tavsiye edilen gereksinimlerde i3 4150 yazıyor en az 60 FPS vermesi lazım

GTX 580 bile en yüksek ayarlarda oynatıyor bunun düşük ayarlarda o kadar kötü oynatması mümkün değil

GTA V konusunda haklısınız. GTA V oyununu oynatır gibi duruyor.

Geri
Yukarı