RX 550 4 GB vs ASUS 1030 2 GB

Ikenancan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ekran kartım arızlandığı için İncehesap'a gönderdim bilgisayarımı bozulan kartım RX 550 4 GB ve bana ASUS Phoenix ph-GT 1030 2 GB önerdiler. Sizce kabul etmeli miyim? Nasıl bir fark olur? Fazla bir şekilde FPS düşüşü yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ekran kartım arızlandığı için İncehesap'a gönderdim bilgisayarımı bozulan kartım RX 550 4 GB ve bana ASUS Phoenix ph-GT 1030 2 GB önerdiler. Sizce kabul etmeli miyim? Nasıl bir fark olur? Fazla bir şekilde FPS düşüşü yaşar mıyım?

Hocam RX 550 4 GB modelini öneririm aralarında 5-10 FPS fark var sadece.

Ne alaka yani?

Çok bir fark yok ancak daha ucuz bir ekran kartı veriyorlar anladığım kadarıyla. Yine de ücret iadesinde daha zararlı çıkarsın gibi.
İnternette iki ekran kartının karşılaştırıldığı bir video buldum, konu sahibinin işlemcisi aynıysa veya benzerse gidip kendi değerlere baksın karar versin diye videoyu atacaktım. O alaka yani bilmem anladın mı?

İşlemciniz nedir?

Merhabalar, kusura bakmayın. Çok geç cevap verdim çünkü cezalıydım. İşlemcim AMD Ryzen 5 3500.
Bir de şunu sormak istiyorum: 1030'a 2 monitör bağlayabilir miyim? Bir problem çıkar mı? 500 watt da güç kaynağım var ve 8 GB RAM 3000 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı