RX 550 alınır mı?

Bütçe
3500
Başlığa bakın hocam.

RX 500 serisi eskide kaldı yeni nesil olan en az 6*** serisi alınmalı diye düşünüyorum.
580 alınmazmı ? oynadığım oyunlar genellikle marvel spiderman , god of war gibi yeni nesil oyunlar

RX 500 serisi içinde en iyisi ve en performanslısı hangisidir? Alınır mı?

Ayrıca bir ekran kartı arıyorsunuz sanırım bütçeniz nedir ona göre bir konu oluşturun 0 ya da 2.el olarak yeni bir konu oluşturabilirsiniz.

İkinci el zaten hem yakın yer yok hem de güven problemleri olduğu için almam mümkün değil.

580 alınmaz mı? Oynadığım oyunlar genellikle Marvel Spider-Man, God of War gibi yeni nesil oyunlar.

Ben alınmaz demiyorum fakat mining işlemi yapılmış olma ihtimali fazla bu da haliyle kartı çok yoruyor hatta bazılarında işlemler mevcut.

Ayrıca bir ekran kartı arıyorsunuz sanırım bütçeniz nedir ona göre bir konu oluşturun 0 ya da 2.el olarak yeni bir konu oluşturabilirsiniz.
en üstte yazıyor ama görünmüyor galiba 3500 yada en fazla 4500 oyunlarda fsr ile birlikte 40 fps üstü alsam yeter bana

Ben alınmaz demiyorum fakat mining işlemi yapılmış olma ihtimali fazla bu da haliyle kartı çok yoruyor hatta bazılarında işlemler mevcut.

Güvenli olarak RX 570 - 580 alabileceğim bir site mevcut mudur?

Güvenli olarak RX 570 - 580 alabileceğim bir site mevcut mudur?

İşin ehli olmanız lazım ayrıca bu kartlarda yazılımsal olarak sorunlarda çıkan kişiler mevcut size öneririm RX 6600 kartıdır fiyatına değecektir 0 alamazsanız bile 2.ele yönelin.

Kanka fiyat sıkıntın varsa bile üzerine biraz daha para koyup uzun süre kullanabileceğin bir kart almak daha mantıklı RX 6500 link koyuyorum uygunsa sen bilirsin.

3500 bütçede ikinci el 2060 Super veya RX6600 bulabilirsin rahatlıkla.

Alınmaz aşırı pahalı.

RX 500 sersinde tek alıncabilecek kartlar (RX 570-RX 580-RX 590) RX 560 ve RX 550 güçsüz kartlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…