RX 550 alınır mı?

Bütçe
3500
RX 570, RX 580 RX 590 halen güçlü kartlar fakat güçlü olduğu kadar eskide olması dikkat çekiyor. Ayrıca bu kartlar zamanında mining için popüler olan kartlardı bununda altını çizmek şart. Sonuç olarak 2.el piyasasında alınmasını önermiyorum.

Eski kart da olsa halen güçlüler.

İkinci el zaten hem yakın yer yok hem de güven problemleri olduğu için almam mümkün değil.

Ayrıca bir ekran kartı arıyorsunuz sanırım bütçeniz nedir ona göre bir konu oluşturun 0 ya da 2.el olarak yeni bir konu oluşturabilirsiniz.
en üstte yazıyor ama görünmüyor galiba 3500 yada en fazla 4500 oyunlarda fsr ile birlikte 40 fps üstü alsam yeter bana

Ben alınmaz demiyorum fakat mining işlemi yapılmış olma ihtimali fazla bu da haliyle kartı çok yoruyor hatta bazılarında işlemler mevcut.

Güvenli olarak RX 570 - 580 alabileceğim bir site mevcut mudur?

RX 500 serisi içinde en iyisi ve en performanslısı hangisidir? Alınır mı?

Kanka fiyat sıkıntın varsa bile üzerine biraz daha para koyup uzun süre kullanabileceğin bir kart almak daha mantıklı RX 6500 link koyuyorum uygunsa sen bilirsin.

RX 500 serisi içinde en iyisi ve en performanslısı hangisidir? Alınır mı?

3500 bütçede ikinci el 2060 Super veya RX6600 bulabilirsin rahatlıkla.

Kanka fiyat sıkıntın varsa bile üzerine biraz daha para koyup uzun süre kullanabileceğin bir kart almak daha mantıklı RX 6500 link koyuyorum uygunsa sen bilirsin.
Alınmaz aşırı pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı