RX 550 düşük oyun performansı sorunu

oyunicigpu.jpg
Oyun içi 5 dakikalık GPU kullanımı 0-100 0-100 hep bu şekilde.

Ne 880K'sı? Niye eski nesil kötü öneriler yapıyorsunuz?
MSI Afterburner ile tüm değerler açık ve orijinal isimlerindeyken bir video paylaşır mısınız?
Önermedim hocam yanlış anlamışsınız. En tepe işlemciyi belirttim sadece o soket için. :) Satmasını yeni sistem için yardımcı olabileceğimizi belirttim.

HDD sıkıntısı olduğunu sanmam ama madem girdik tam girelim. Health testi de yapar mısınız? Videoyu da bekliyorum.

HDD sıkıntısı olduğunu sanmam ama madem girdik tam girelim. Health testi de yapar mısınız? Videoyu da bekliyorum.
720P test ettim FurMark ile sonuç bu şekilde. Videoyu da halledeceğim birazdan. Ayrıca gündüz işlemciyi 2 saat Prime95 ile test ettim hata çıkmadı ve en yüksek 52 derece sıcaklıkta sabit kaldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun içi video. @Nazım Paşa

@Cem KARADEMİR Sorunumun işlemci olduğunu düşünüyorsun değil mi hocam?

Dosya Ekleri

• furmarktest.jpg
    furmarktest.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 234
İşlemcide problem görünmüyor değerler iyi. Çok ilginç arkadaşın da dediği gibi GPU frekansı çok garip. Tecrübeli arkadaşlar ne diyecek bakalım bu konuda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı