RX 550 "Ekran kartı sürücüsü çöktü" hatası

LEONİDAS.313

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Bugün Valorant oyununa giriş yaptım yaklaşık 3 dk sonra ekran gitti ve yeniden geldi ekran kartı sürücünüz çöktü tarzında bir şey yazdı. Ekran kartım yandı mı yani? Daha önce de oynadım ama bir sorun çıkmamıştı bu şekilde. Yardım ederseniz çok sevinirim.
  • Kart: RX550.
  • İşlemci: Intel 10100F 3.6 MHz.
  • 8 GB RAM.

Selamlar. Bugün Valorant oyununa giriş yaptım yaklaşık 3 dk sonra ekran gitti ve yeniden geldi ekran kartı sürücünüz çöktü tarzında bir şey yazdı. Ekran kartım yandı mı yani? Daha önce de oynadım ama bir sorun çıkmamıştı bu şekilde. Yardım ederseniz çok sevinirim.
  • 8 GB RAM.

Merhaba, ben de bu sorunu 1 haftadır yaşıyorum ve çözdüm. Bunu yeni bir konu açarak anlatacağım da çözüm konusu nasıl açılıyor biliyor musunuz?

• 8 GB RAM.

Valorant'ta genel bir sıkıntı var. Ekran kartınız yanmadı sadece hata verdi. Başka oyunlarda ve işlemlerde oluyor mu bu hata?

• 8 GB RAM.
hocam aynısı bende yaşadım ekran kartı sürücü bozukluğu 20.11.2 sürümünü yükleyin eminim düzelecektir.

Dostum bana özelden vs yazarsan çok sevinirim bir de bir işlem yapmasam herhangi bir sorun teşkil eder mi acaba?

Tabii direkt buraya yazayım.
1. MSI Afturburner ve bunun gibi programlar varsa öncelikle sil (kesin çözüm).
2. DDU ile ekran kartı sürücüsünü sil ve tekrar yükle.
3. Ekran kartında veya işlemcinde overclock varsa bunu eski hızına geri getir.
Bunlar kesin çözümlerdir. Hepsini tek tek uygularsan sıkıntısız bir şekilde oyunu oynarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı