RX 550 i5 işlemcili sistem FIFA 23 kaldırır mı?

FIFA 21'in sistem gereksinimleri i5-3550 ve R9 270X ama FIFA 20 oynarsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya göre FIFA 21'de oynayabiliyorsunuz ama ben garanti vermiyorum. Denenebilir.

Ben RX 560 ile Fifa 22'yi Ultrada çok rahat oynuyordum. Siz hayli hayli oynarsınız. Bu da testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ayrıca Fifa 23'ü de 720P Low'da oynayabilirsiniz fakat ara sahnelerde çok ciddi kasar.

Ben RX 560 ile Fifa 22'yi Ultrada çok rahat oynuyordum. Siz hayli hayli oynarsınız. Bu da testi:
Ayrıca Fifa 23'ü de 720P Low'da oynayabilirsiniz fakat ara sahnelerde çok ciddi kasar.
Burada kullanılan işlemci 5600X. Arkadaşta i5-2400 var. Ayrıca 32 GB RAM var testteki bilgisayarda. Arkadaşta 8 GB var ama yine de denenebilir FIFA 21/22. Fakat ben garanti veremem ve mesuliyet kabul etmem.

Anladım.

Teşekkür ederim. Peki ya FIFA 2'1'i süresiz olarak oynayıp satın alabilecek bir platform var mı güvenilir? Aynı zamanda gt 630 kaldırır mı oyunu? O soruya cevap verilmemiş.

Geri
Yukarı