RX 550 için ideal işlemci tavsiyesi

keremcan3090

Centipat
Daha fazla  
Acil yardım lazım. Benim işlemcim şu an Intel G5400 Pentium Gold. Şimdi ben bunu 2. elden satacağım am üstüne eklemeyip 2. el işlemci alacağım. Bana AMD söylemeseniz sevinirim de. Çünkü bende onu soğutacak kadar param da yok ve ben ya şu ekran kartını ASUS phonenix RX550 2 GB 128 Bit ya da şunu Sapphire RX 550 2 GB 128 Bit alacağım. Şimdi ben alayına Call of Duty warfare Online falan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Forza 4 GTA 5 Online FiveM falan gün içerisinde rainbown dışında hepsinden azar azar oynarım ve Call of Duty'in bütün hikayelerini de. Şimdi eğer işlemcinde seçtiğin ekran kartından işte şu da güzel diyebilir misiniz eğer 2. el alma diyorsanız işte yani benim durumum bu da bana bütün önerileri yani hangi ekran kartı güzel olduğunu şu ekran kartı daha güzeldir 0 şu işlemci güzel senin işlemci güzel seçtiğin ekran kartı da diye bütün yorumlarınızı yazar mısınız lütfen?

Aslında zor termal macun kötü ise gg :) sucuğu falan atarsın.
Hiç de değil :D Siz çok eskide kalmışsınız. Bilgilerinizi biraz tazeleyin. Termal macun kötü ise her işlemci ısınır. Stok soğutucu gayet yeterli. 3600'de biraz sıkıntı oluyor ama onda da ekstrem işler yapılmıyor ise sıkıntı olmaz.

Tabii arkadaşın Intel işlemcisi var, AMD önermek mantıklı değil. Orası ayrı nokta. 1151 pinli 7. nesil bir işlemci önerilebilir.

Öncelikle bütçe nedir? Anakart nedir?

Dostum benim bütçem en son 650 lira o 2 ekran kartının fiyatına yetiyor. Anakartım da uyumlu alacağım ekran kartına zaten ASUS Prime H310M-K R2.0.
Pentium G5400 2c/4t 3.7 GHz şeklinde RX 550 yeteceğini düşünüyorum ama yine de güncel bir şey almak isterseniz öncelikle anakartınızı belirtin.
Anakartım ASUS'un Prime H310M-K r2.0 modeli.
Hiç de değil :D Siz çok eskide kalmışsınız. Bilgilerinizi biraz tazeleyin. Termal macun kötü ise her işlemci ısınır. Stok soğutucu gayet yeterli. 3600'de biraz sıkıntı oluyor ama onda da ekstrem işler yapılmıyor ise sıkıntı olmaz.

Tabii arkadaşın Intel işlemcisi var, AMD önermek mantıklı değil. Orası ayrı nokta. 1151 pinli 7. nesil bir işlemci önerilebilir.
amd ler hep yanıyor dostum.ama şakam yok harbiden
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öncelikle bütçe nedir? Anakart nedir?
dostum bütçem o işte 2 ekran kartı kadar yani 650 tl.anakatım ise asusun PRIME H310M-K R2.0 modeli
RX 550 yerine APU sistem toplayabilirsiniz.
apu ne ?
Anakartın nedir?
dostum anakartım asusun PRIME H310M-K R2.0 modeli

Son düzenleme:

Geri
Yukarı