RX 550 ile Hackintosh kurulur mu? Nasıl tanıtabilirim?

Görkem Umut

Kilopat
Makaleler
2
Bu rehberi izledim ve macOS yuklemeye karar verdim fakat ASUS RX 550 2 GB surumunun uyumlu olmadigini gordum. Biraz arastirdim ve sonrasinda da bazi kisilerin kurabildigini gordum fakat bunlar hep ileri seviye aciklamalara sahipti. Bu yuzden anlamadim. Linkini koydugum rehberdeki sekilde ekran kartini en basta iptal edip, daha sonra yeniden tanitabilmek gibi bir sansim yok cunku islemcimin ustunde entegre bir ekran karti yok.

RX 550'yi Mac'e tanitmak icin nasil bir yol izlemem gerekiyor? Daha önce yapan var mi? Yardimci olursaniz sevinirim.

Ryzen 3 1200
Gigabyte A320M-S2H
G.Skill 8 GB RAM
ASUS RX 550 2 GB
ADATA Spectrix S40G 256 GB M.2 SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Başarılı kurulum yapan, hatta kext yüklemeden kuran bile mevcut. Mojave'yi deneyin, hata alırsanız bir mesaj uzaklığınızda olacağım.

Dun geceden beri bunu indirmeye calisiyorum zaten. Deneyemedim henuz. Yapmaya calistiktan sonra sonucu bildirecegim. Tesekkur ediyorum.
Başarılı kurulum yapan, hatta kext yüklemeden kuran bile mevcut. Mojave'yi deneyin, hata alırsanız bir mesaj uzaklığınızda olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı