RX 550 Sisteme Hackintosh Kurulur Mu?

Linux Oyunda

Decipat
Sorum basit bilgisayarıma Hackintosh kurmak istiyorum ve Windows 10 ile münkünse dual boot olmasını istiyorum.

8 GB DDR4 RAM.

AMD Ryzen 3200G.

Asus Prime B450M-A.

MSI Radeon RX 550 4 GB 128 Bit.

Kablolu internet. (Realtek PCIe GbE Family Controller)

Monitör ise MSI MAG241CV gerekli olur ise.
@tristessehivernale

Son düzenleme:
Konuyla uzaktan ilgili bir şey sormak istiyorum. 3200G ile bir ekran kartı kullandığınızda sistem RAM'i normal şekilde kullanılabiliyor mu?
İşlemci grafiklerini kullandığınızda RAM'den besleniyor. Ben bu işlemciyi almak konusunda kararsızım.

Konuyla uzaktan ilgili bir şey sormak istiyorum. 3200G ile bir ekran kartı kullandığınızda sistem RAM'i normal şekilde kullanılabiliyor mu?
İşlemci grafiklerini kullandığınızda RAM'den besleniyor. Ben bu işlemciyi almak konusunda kararsızım.
İşlemci grafiği sadece ekran kartı olmadığında etkinleşiyor.

RAM ile alakalı sorunum yok.

Almayın. Ekran kartı alacaksanız aynı fiyata R3 3100 var ve çok daha güçlü.

Mojave deneyin. Ekran kartını manuel olarak tanıtmanız gerekecek sanırım. HDMI/DP kullanmaya çalışın, VGA/dönüştürücü sorun çıkarır.

Mojave deneyin. Ekran kartını manuel olarak tanıtmanız gerekecek sanırım. HDMI/DP kullanmaya çalışın, VGA/dönüştürücü sorun çıkarır.

Dual Boot imkanı var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı