Çözüldü RX 550 ısınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bile minecraft'da shader varken RX550 ile sizinle aynı değeri alıyorum garip.

Ben bile Minecraft'da shader varken RX550 ile sizinle aynı değeri alıyorum garip.

İşte onu diyorum ben de reis ekran kartı ısınan bir ekran kartı değil işlemcim ısınmıyor o da kasada.
Kasanın sadece bir tane egzoz fanı var, ısınması normal bileşenlerin. İçeri taze hava alan fan olması lazım hava akışı için.
Alabiliyorsanız iki-üç tane fan alın ön taraf için ucuzundan. Sıcaklıklar olumlu yönde değişecektir.

Eyvallah öneri için ama işlemcim ısınmıyor sadece ekran kartım ısınıyor ekran kartında da bir sorun yok bir türlü anlam erdiremedim.
Kasanın sadece bir tane egzoz fanı var, ısınması normal bileşenlerin. İçeri taze hava alan fan olması lazım hava akışı için.
Alabiliyorsanız iki-üç tane fan alın ön taraf için ucuzundan. Sıcaklıklar olumlu yönde değişecektir.
Hocam fan alabilirim o zaman kasanın önüne 1 ya da 2 tane 120mm fan alsam iyi bir hava sirkülasyon olur mu ona göre alayım teşekkürler.
Kasanın önüne 2 tane 120mm fan ekledim sıcaklık değerleri normale döndü.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı