RX 550 laptopa uyar mı?

Genellikle (%90) bütün laptopların ekran kartları onboard yağni anakartın üstünde gelir eğer laptopunuz destekliyorsa ekstra bir aparatla takılabilir.

Son düzenleme:
Selam, benim bir laptopum var laptopa RX 550 almak istiyorum (ikinci el). RX 550 laptopuma uyumlu olur mu nereden anlayabilirim?

Ek olarak aparatlar yardımı ile "e-GPU" tekniği ile yapılabilir ama bu size ekstra masraf açıcaktır.

Laptoplara ekran kartı takamazsiniz.

E-GPU tekniği ile takılmaktadır PCI veri yolundan bilgi alınarak ekran kartı takılabilir ben 6 yıllık laptopuma taktığımı biliyorum millete boş bilgi vermeyin, linus tech tips bu konu hakkında bir video yaptı zaten alta link bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Ek olarak aparatlar yardımı ile "e-GPU" tekniği ile yapılabilir ama bu size ekstra masraf açıcaktır.

E-GPU tekniği ile takılmaktadır PCI veri yolundan bilgi alınarak ekran kartı takılabilir ben 6 yıllık laptopuma taktığımı biliyorum millete boş bilgi vermeyin, linus tech tips bu konu hakkında bir video yaptı zaten alta link bırakıyorum.

Çok teşekkürler bakacağım.

Geri
Yukarı