RX 550 mi, Ryzen 5 3350G mi?

Daha fazla  
İki sistem arasında kaldım. Biri RX 550 ekran kartı, L5 3470 işlemciye sahip. Diğeri ise Ryzen 3350G'li bir APU sistem. Sizce hangisi performans, FPS vs. daha iyidir?

Sıfır mı satın alacaksın yoksa 2. el mi?

Bütçen ne

Sıfır mı satın alacaksın yoksa 2. el mi?

Bütçen nedir?
5500 tl ekipmanlar dahil
Üst düzey oyunlar oynamayacağım
Ryzen 5 3350G daha iyi galiba ama alıcaksan 2x8 GB RAM yapman gerekiyor.
O hep aklımdaydı zaten 👍
İki sistem arasında kaldım. Biri RX 550 ekran kartı, L5 3470 işlemciye sahip. Diğeri ise Ryzen 3350G'li bir APU sistem. Sizce hangisi performans, FPS vs. daha iyidir?
İ5 3470
İ5 3470

i5 3470 ve RX 550 sizi pek mutlu etmez hatta hiç etmez. Fakat Apu sistemenize 8x2 Ram ile kullanır ve para biriktirip daha sonra ekran kartı takarsanız sizi mutlu eder. Ekran kartı takmazsanız ileri ki zaman zarfında mutsuz olursunuz.

i5 3470 ve RX 550 sizi pek mutlu etmez hatta hiç etmez. Fakat Apu sistemenize 8x2 Ram ile kullanır ve para biriktirip daha sonra ekran kartı takarsanız sizi mutlu eder. Ekran kartı takmazsanız ileri ki zaman zarfında mutsuz olursunuz.
Ekran kartları pahalı olduğu için şimdi değil ama daha sonra almak aklımdaydı zaten. Teşekürler 🙂

Ekipmanlar konusunda öneri yapamayacağım çünkü 50 lira üstü klavye - mouse kullanmışlığım yoktur.

Monitörünüz var herhalde?

Ekipmanlar konusunda öneri yapamayacağım çünkü 50 lira üstü klavye - mouse kullanmışlığım yoktur.

Hocam SSD kronik sorunlu uyarmakta fayda var. SSD değiştirilip önerilebilir.

Yok,maalesef

Geri
Yukarı