RX 550 neden kötü?

Hocam ben 1050 Ti bile almayın diyoruz anladın mı 1050 Ti'la karşılaştırmıyorum 1050 Ti'dan bile daha güçsüz ve 1050 Ti artık devri biten bir ekran kartı.

Hocam şu an 1050 Ti almayın diyoruz performansı düşük olduğu için RX 550 ondan da kötü hatta berbat.

RX 550 fiyatına göre iyi bir ekran kartı.
3090 ile karşılaştırırsak tabii ki çöp.
Şu anda 600 civarı, o fiyata tüm oyunları oynayabiliyorsunuz.
Bende aldım 1 ay önce 650 liraya ve pişman değilim. Düşük bütçede çok iyi bir ekran kartı.

RX 550 fiyatına göre iyi bir ekran kartı.
3090 ile karşılaştırırsak tabii ki çöp.
Şu anda 600 civarı, o fiyata tüm oyunları oynayabiliyorsunuz.
Bende aldım 1 ay önce 650 liraya ve pişman değilim. Düşük bütçede çok iyi bir ekran kartı.

Ben 469 liraya aldım Ryzen 3 3100 ile kullanıyorum 2. elde ekran kartı 450 500 liralara yok denebilir RX 550 hem sıfır garantili hem de son driverler ile GT 1030'dan iyi neredeyse GTX 750 Ti.
Ucuza bulunursa mantıklı olabilir yeni olması driver desteği DirectX12 ve Vulkan desteği ise kartın artıları.

1050 Ti'la karşılaştırmıyorum 1050 Ti'dan bile daha güçsüz
dbi8k7k-819ed291-f68b-4642-81c6-84edea7f921a.png

Sunduğunuz argümanın altında bir içerik bulamadım. Arkadaşınız ve siz, iki farklı AMD kart kullanıyorsunuz. Mutlusunuz, ne güzel. Ama RX 500 serisi artık güncelliğini yitirdi. Bunu gören AMD, 5500 XT 4 GB ve 8 GB versiyonlarını çıkardı. Artık alınabilecek seviyede değiller. Ama sizler kullanıyorsunuz diye hepimiz kartlarımızı satıp RX 500 serisi alacak değiliz.

Sunduğunuz argümanın altında bir içerik bulamadım. Arkadaşınız ve siz, iki farklı AMD kart kullanıyorsunuz. Mutlusunuz, ne güzel. Ama RX 500 serisi artık güncelliğini yitirdi. Bunu gören AMD, 5500 XT 4 GB ve 8 GB versiyonlarını çıkardı. Artık alınabilecek seviyede değiller. Ama sizler kullanıyorsunuz diye hepimiz kartlarımızı satıp RX 500 serisi alacak değiliz.

Kimse al demiyor ki :D.
düşük bütçede sistem toplayanlar için iyi seçimler.
Daha sonrasında güncelleyebilirler.

Kimse al demiyor ki :D.
düşük bütçede sistem toplayanlar için iyi seçimler.
Daha sonrasında güncelleyebilirler.
Avukatlık. Çok severim.

Konu içeriğinde: "Biz AMD kullanıyoruz. Çok güzeller. MK bile oynayabiliyoruz." yazıyor. E yani? Var mı bir inceleme, video, döküman? Düşük bütçede sistem toplayacak arkadaşlar: RX 5500 XT 4 GB ya da GTX 1650 Super almalılar zaten. Yorumumu okuyup ona göre yorum yapın. Dilimizde yer alan "nükte" kelimesini de öğrenmenizi öneririm.

Geri
Yukarı