Çözüldü RX 550 OBS kullanınca monitorde yeşil küçük noktalar çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Movie

Attopat
Daha fazla  
İlk olarak sistemim:
Ekran kartı: Maxsun RX550 4 GB.
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X.
RAM: Team T-Force zeus 8x8 16 GB 3000MHZ kit RAM.
Power Supply: Power Boost BST-ATX500r 500W 12cm.
İşlemci soğutucu: AMD stock.
Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 10 PRO

OBS programını açınca bilgisayar direkt donuyor ve aniden yeşil ekran doluyor küçük küçük sonra ara sıra kendisi yeniden başlatıyor. Kendisi yapmadığı zaman ben başlatıyorum. Sorun şu: Ekran kartı vb. gibi donanımsal hiçbir sorunum yok bence. Sizin düşünceniz nedir? Oyun oynarken vb. hiç sorun çıkarmıyor fakat tek OBS programı veya herhangi bir canlı yayın programı Streamlabs vb. bu sorunu nasıl çözebilirim yardım edebilir misiniz? Format gibi şeylerle düzelir mi?

Son düzenleme:
Çözüm
@omercantr1 teşekkür ederim sorunu çözdüm DDU ile driveri sildim önerilen driveri indirdim isteğe bağlı olan driver ise sorunlu drivermiş.
@omercantr1 Şöyle Bir Sorunum Var Obs Veya VB. Açınca Kaynak Eklediğim An Donuyor Ekran Kartı Veya İşlemci Almak Sorun Değil Hatta Dediğinizi Yaptım Şuan Bilgisayar Dondu Siyah Ekran Verdi Geri Geldi Uygulama Şöyle Bir Crash Verdi The application just crashed. DRİVER GÜNCEL

Son düzenleme:
@omercantr1 Şöyle Bir Sorunum Var Obs Veya VB. Açınca Kaynak Eklediğim An Donuyor Ekran Kartı Veya İşlemci Almak Sorun Değil Hatta Dediğinizi Yaptım Şuan Bilgisayar Dondu Siyah Ekran Verdi Geri Geldi Uygulama Şöyle Bir Crash Verdi The application just crashed. DRİVER GÜNCEL
Birde Streamlabs OBS i denermisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı