RX 550 Performansı Nasıldır?

M7DF

Hectopat
Fiyatına göre kötü olduğu yorumlarını gördüm, Rx 460 daha iyi bir seçenek olacaktır fakat hem daha hesaplı olsun diye hem de çok üst düzey oyun oynamayacağım için bu kartı almayı düşünüyorum. Pubg'de sıkıntı olmadan oynayabilir miyim? Gerisi önemli değil, basit oyunlar ve günlük işler için yeterli olur diye düşünüyorum.

Berbat bir ekran kartı. Anca CS:GO, LOL gibi oyunları oynatır. Hangi ayarlarda orası muamma. PUGB zaten sorunlu bir oyun 10 FPS ile akarsın düşük ayarlarda. Üstüne biraz daha koyup 460/560/1050 alınmalı.

Berbat bir ekran kartı. Anca CS:GO, LOL gibi oyunları oynatır. Hangi ayarlarda orası muamma. PUGB zaten sorunlu bir oyun 10 FPS ile akarsın düşük ayarlarda. Üstüne biraz daha koyup 460/560/1050 alınmalı.
Berbat mı? O kadar da değil, yüksek seviye oyunları da oynatır düşük ayarlarda.
Günlük işler için ideal, hafif oyunlar için de gayet kullanılabilir.

Şimdi Sinerji'ye baktım da Rx 460'ın fiyatı niye uçmuş acaba? Vatan'da bile daha ucuz şu an. 500 küsür tl diyor Sinerji'de 2 gb olmasına rağmen.

Merak ederseniz işte performans testler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabiki performan sıkıntıları yaşatacaktır. RX 460 2,150.4 GFLOPS işlemçi gücüne sahipken RX 550 sadece 1,211.4 GFLOPS işlemçi gücüne sahip tabi bunlar stock olarak sunulan işlemçi gücü bunlar firmalara göre fazladan ek olarak 0,100 ila 0,150 arasında değişmektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı