RX 550 PUBG ve CS:GO'da kaç FPS verir?

Rx 550 ile zor alırsın o fps i ultra ayarlarda. Bende 750 ti var ben bile 35 fps alıyorum yüksek ayarlarda. Sanırım sen alacağın ekran kartını çok iyi bir şey sanıyorsun 😀
Senin işlemcin ne bi onu söyle.🤣
Daha işlemcisini yazmamış bide galiba bilmiyorsun ama ben sana söyleyeyim amd ekran kartlari cs go da NVİDİA dan daha iyi.
Hem de açık ara.
Ve benim alacağım islemci en iyi işlemcilerden biri cs go zaten islemci oyunu bide 30 fps alıcaksın diyorsun... 🤣🤣🤣
Sen bence hemen bilgisayar i bırak...

İ3 3... Küsur islemci rx 550 ekran karti ile Forza da 1080P ultra ayarlarda 55-70 fps aliyor... 🤣🤣🤣

Senin işlemcin ne bir onu söyle.🤣
Daha işlemcisini yazmamış bir de galiba bilmiyorsun ama ben sana söyleyeyim AMD ekran kartlari CS:GO'da NVIDIA'dan daha iyi.
Hem de açık ara.
Ve benim alacağım işlemci en iyi işlemcilerden biri CS:GO zaten işlemci oyunu bir de 30 FPS alacaksın diyorsun... 🤣🤣🤣
Sen bence hemen bilgisayarı bırak...

i3 3.. Küsur işlemci RX 550 ekran karti ile Forza da 1080p Ultra ayarlarda 55-70 FPS aliyor... 🤣🤣🤣

Tamam kanka 1080p Ultra ayarlarda al 70 80 FPS sonra bana haber ver XD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük ayarlarda CS:GO'da 200'un altına düşmüyordu FPS bende. 10400F RX 550.
Ben o zmn 250-300 alirim bide b550 le kullanacağım için tam performans alıcam.
Biliyomusun adam bana dediki sen bu sistemle CS GO da en fazla 30 fps alirsin diyor onun sisteminde 750 varmis işlemcisini yazmamis.
Diyo benimkin de bile bu kadarsa senin ki daha da alti olur diyo ya bak altta mesaji var adam CS GO nun işlemci oyunu olduğunu bilmiyor bos bos konuşuyor.
Rx 550 ile zor alırsın o fps i ultra ayarlarda. Bende 750 ti var ben bile 35 fps alıyorum yüksek ayarlarda. Sanırım sen alacağın ekran kartını çok iyi bir şey sanıyorsun 😀

Ben o zaman 250-300 alirim bir de B550 le kullanacağım için tam performans alacağım.
Biliyor musun adam bana dediki sen bu sistemle CS:GO'da en fazla 30 FPS alirsin diyor onun sisteminde 750 varmis işlemcisini yazmamis.
Diyor benimkin de bile bu kadarsa senin ki daha da alti olur diyor ya bak altta mesaji var adam CS:GO'nun işlemci oyunu olduğunu bilmiyor bos bos konuşuyor.

Kanka CS için bir şey diyemeyeceğim çünkü işlemci ağırlıklı bir oyun onda fazla FPS alabilirsin ama. Forza Horizon için aynı şey olamaz çünkü ekran kartı ağırlıklı bir oyun.

Tamam kanka 1080p Ultra ayarlarda al 70 80 FPS sonra bana haber ver XD.

Bir dakika da ben GTA mi oynuyorum da Full ayarda oynayayım.
Oldu bir de 4K yapayim adamlarin maske sindeki yünleri goreyim bir de sen bir en dusuk ayarlarda sisteminin kac FPS aldigini soyel.
RTX 3060 bile CS:GO Ultra da 150 FPS aliyor.
Benimki nasıl 100 FPS alsin ya.
Seninki en dusuk de ne kadar FPS veriyor demek ki islemcin kotu o yuzden Ultra'ya almissin darboğazdan dolayi ama merak etme ben senin sistemini kucumsemem ben sen değilim ve daha sistemi almadim aralik veya kasım da alacağım inşallah.

Kanka CS için bir şey diyemeyeceğim çünkü işlemci ağırlıklı bir oyun onda fazla FPS alabilirsin ama. Forza Horizon için aynı şey olamaz çünkü ekran kartı ağırlıklı bir oyun.

Kardeşim bak adam bana Forza videosu atmış ve Forza'yi Ultra ayarlarda oynatırsak ekran kartı kullanılıyor...
900p, 720p, de oynatınca işlemci kullanıyor üstüne ek. Ti.
Senin ya ek. Pert etmişsin ya da miningli.
Ya da ekran kartin güçlü değil.
O videodaki işlemci de cok dusuk seviye ona rağmen bile 55-70 FPS aliyor ya.

Oldu bir de 4K yapayim adamlarin maske sindeki yünleri goreyim bir de sen bir en dusuk ayarlarda sisteminin kac FPS aldigini soyel
Seninki en dusuk de ne kadar FPS veriyor demek ki islemcin kotu o yuzden Ultra'ya almissin darboğazdan dolayi ama merak etme ben senin sistemini kucumsemem ben sen değilim ve daha sistemi almadim Aralik veya kasım da alacağım inşallah.

KARDEŞİM bak adam bana Forza videosu atmış ve Forza'yi Ultra ayarlarda oynatırsak ekran kartı kullanılıyor...
900P, 720P, de oynatınca işlemci kullanıyor üstüne EK. Ti.
Senin ya EK. Pert etmişsin ya da miningli.

Tamam kanka lütfen sistemi alınca buraya değerleri yaz merak ettim bende hatta video çekersen YouTube'a daha iyi olur.

PSU sisteme fazla. Efsane cumada bu sistem 3500-4000 TL civarına gelir.

Aynen belki o zaman R7 5800X alırım 6 ya tamamlamak adına.

Tamam kanka lütfen sistemi alınca buraya değerleri yaz merak ettim bende hatta video çekersen YouTube'a daha iyi olur.

Tamam gorursun o zaman.
Hatta şu an YouTube'da bir sürü video var ama ben senin için cekerim aralik ayina kadar inşallah.

Oldu bir de 4K yapayim adamlarin maske sindeki yünleri goreyim bir de sen bir en dusuk ayarlarda sisteminin kac FPS aldigini soyel.
Seninki en dusuk de ne kadar FPS veriyor demek ki islemcin kotu o yuzden Ultra'ya almissin darboğazdan dolayi ama merak etme ben senin sistemini kucumsemem ben sen değilim ve daha sistemi almadim aralik veya kasım da alacağım inşallah.

Kardeşim bak adam bana Forza videosu atmış ve Forza'yi Ultra ayarlarda oynatırsak ekran kartı kullanılıyor...
900p, 720p, de oynatınca işlemci kullanıyor üstüne ek. Ti.
Senin ya ek. Pert etmişsin ya da miningli.

Bu arada bir şey sorabilir miyim? RTX 3090 nasıl bir şekilde 150 FPS alıyor. Normal olarak RTX 3090 500-600 FPS alır. Çok yüksek ihtimal FPS kilidi vardır onda ve hocam şu ekran kartı şu kadar FPS alıyor ben nasıl bu kadar FPS alırım diyorsunuz ama bu yanlış oyunların belli bir sistem gereksinimleri vardır bu sistemleri karşılıyorsanız ve biraz daha iyiyse 150 FPS'ye ulaşırsınız. İlla en iyi ekran kartı olması gerekmiyor.

Bu arada bir şey sorabilir miyim? RTX 3090 nasıl bir şekilde 150 FPS alıyor. Normal olarak RTX 3090 500-600 FPS alır. Çok yüksek ihtimal FPS kilidi vardır onda ve hocam şu ekran kartı şu kadar FPS alıyor ben nasıl bu kadar FPS alırım diyorsunuz ama bu yanlış oyunların belli bir sistem gereksinimleri vardır bu sistemleri karşılıyorsanız ve biraz daha iyiyse 150 FPS'ye ulaşırsınız. İlla en iyi ekran kartı olması gerekmiyor.

Kardeşim bence sen göz doktoruna git...
Ben 3060 demişim sen 3090 diyorsun...
Ve Ultra ayarlarda 3060 150-200 FPS alıyor.
Adam diyor ki seninki 100 FPS alsin da görek diyor...
CS:GO Ultra da oynarsan ekran kartini kullaniliyor.
Bende de Ultra ayarlardan bahsediyorum.
Ultra da guzel bir ekran kartı 150-250 FPS alir...

Yeni konular

Geri
Yukarı