RX 550 R3 1200 sistem ederi nedir?

Selim Özbek

Hectopat
RX 550 4 GB (6 ay garantili)
Gigabyte A320M-H (1.5 yıl garantili)
Corsair Vengeance LPX 8 GB DDR4 3200 MHz RAM (1.5 yıl garantili)
R3 1200 (1.5 yıl garantili)
Gigabte 120 GB SSD (1.8 yıl garantili)
320 GB HDD.
500 GB HDD.
350 watt huntkey güç kaynağı.
ASUS VS228 1080p 60 Hz monitör.

Sizce ne kadar eder?

RX 550 4 GB (6 ay garantili)
Gigabyte A320M-H (1.5 yıl garantili)
Corsair Vengeance LPX 8 GB DDR4 3200 MHz RAM (1.5 yıl garantili)
R3 1200 (1.5 yıl garantili)
Gigabte 120 GB SSD (1.8 yıl garantili)
320 GB HDD.
500 GB HDD.
350 watt huntkey güç kaynağı.
ASUS VS228 1080p 60 Hz monitör.

Sizce ne kadar eder?

4-5 bin TL arası bir ederi var.

PSU çöp. Monitör idare eder düzeyde. Anakart kötü. İşlemci kötü.

4000 TL bandında daha fazla performans verecek 3200G'li, 4300G'li APU'lar var. Bu sistemlerde de daha iyi anakartlar, işlemciler ve PSU'lar var. Sizin sistem monitör dahil en fazla 5500, 6000 TL eder. Daha üstüne satmak için keriz bulmak lazım.

PSU çöp. Monitör idare eder düzeyde. Anakart kötü. İşlemci kötü.

4000 TL bandında daha fazla performans verecek 3200G'li, 4300G'li APU'lar var. Bu sistemlerde de daha iyi anakartlar, işlemciler ve PSU'lar var. Sizin sistem monitör dahil en fazla 5500, 6000 TL eder. Daha üstüne satmak için keriz bulmak lazım.

Çöp lafından başka bir şey bilmezsiniz zaten. Hem 4000'e daha iyisi varsa adam neden bunu 6000'e alsın.

Çöp lafından başka bir şey bilmezsiniz zaten. Hem 4000'e daha iyisi varsa adam neden bunu 6000'e alsın.
Terseleyecekseniz yardım istemeyin. Engin bilgilerinizi konuşturun. 6000'e alabilirler, monitör dahil olduğu için. Ayrıca PSU gerçekten de çöp. Gücünün tamamını veremeyen, iç yapısı berbat, korumaları eksik, kalitesiz, sistemi riske atabilcek "çöp" bir PSU.

Terseleyecekseniz yardım istemeyin. Engin bilgilerinizi konuşturun. 6000'e alabilirler, monitör dahil olduğu için. Ayrıca PSU gerçekten de çöp. Gücünün tamamını veremeyen, iç yapısı berbat, korumaları eksik, kalitesiz, sistemi riske atabilecek "çöp" bir PSU.

Ben tek bildiği çöp kelimesinden başka bir şey bilmeyen insandan yardım beklemem zaten. Hem o çöp dediğin PSU 12 yıl oldu. Ve ben bu PSU ile en az eski sistemimde 1.5 yıl overclock yaparak kullandım ne elektrik kesilmeleri yaşadım bir keresinde PSU'daki kabloları PC çalışırken kısa devre yaptırdım ama halen taş gibi çalışan ürüne bilip bilmeden hemen çöp demeyi biliyorsun. Sen güçlünün kölesi olmuşsun. Orada ASUS High Power güç kaynağı yazsam gözün patlardı. Sen o zamanın ürünlerinden teknolojisinden haberin varmıki böyle konuşuyorsun kaç tane huntkey PSU kullandın ki çöp deme cüretini kendinde buluyorsun.

Ben tek bildiği çöp kelimesinden başka bir şey bilmeyen insandan yardım beklemem zaten. Hem o çöp dediğin PSU 12 yıl oldu. Ve ben bu PSU ile en az eski sistemimde 1.5 yıl overclock yaparak kullandım ne elektrik kesilmeleri yaşadım bir keresinde PSU'daki kabloları PC çalışırken kısa devre yaptırdım ama halen taş gibi çalışan ürüne bilip bilmeden hemen çöp demeyi biliyorsun. Sen güçlünün kölesi olmuşsun. Orada ASUS High Power güç kaynağı yazsam gözün patlardı. Sen o zamanın ürünlerinden teknolojisinden haberin varmıki böyle konuşuyorsun kaç tane huntkey PSU kullandın ki çöp deme cüretini kendinde buluyorsun.
Çok biliyorsan satacağın fiyatı da kendin bil. Az da terbiyeli ol.

Çok biliyorsan satacağın fiyatı da kendin bil. Az da terbiyeli ol.

Ben zaten satacağımdan değil. Ne fiyat verilir ona bakmak için konu açtım. Ben senin gibi olan o güruhu çok iyi tanırım. Siz batının kölesi olmaya devam edin. Böyle milli servetlere de çöp deyip hurdaya vermeye devam edin. Sizin gibiler yüzünden bu ülke bir adım ileriye gidemedi. Her şeyi çöpe at git dışarıdan dolarla eşya al ülkenden dolar çıksın sonra ekonomimiz neden kötü. Sebebi senin gibi vatanını düşünmeyen güruhün yüzündendir.

Ben zaten satacağımdan değil. Ne fiyat verilir ona bakmak için konu açtım. Ben senin gibi olan o güruhu çok iyi tanırım. Siz batının kölesi olmaya devam edin. Böyle milli servetlere de çöp deyip hurdaya vermeye devam edin. Sizin gibiler yüzünden bu ülke bir adım ileriye gidemedi. Her şeyi çöpe at git dışarıdan dolarla eşya al ülkenden dolar çıksın sonra ekonomimiz neden kötü. Sebebi senin gibi vatanını düşünmeyen güruhün yüzündendir.

Huntkey PSU Türk malı mı? Sana bir şey denir de forum ortamında ceza almama gerek yok...

Huntkey PSU Türk malı mı? Sana bir şey denir de forum ortamında ceza almama gerek yok...

İşte anlamadığın nokta bu. Bu ürün bir şekilde benim ülkeme dolarla girmiş. Benim bunu yıllarca kullanmam ve ömrü yetene kadar PSU almamam gerekki bir daha ülkemden gereksiz döviz çıkmasın. Bu güruhun yüzünden batı zenginlemeye biz fakirlemeye devam ederiz.

Geri
Yukarı