RX 550 sistem 3500 TL'ye alınır mı?

Fiyat normal alınırsa kazıklanılmış olmaz arkadaşınız. Bu arada yahu ne çekti sizden bu PSU'lar :D 3.5K'lik sistemden ne tür bir PSU bekliyorsunuz aklım almıyor.

Alan kişinin sorun yaşamaması için diyoruz çünkü kritik bir nokta PSU :) atıyorum iki elektrik gitti bilgisayar açılmıyor o alan kişi orada öyle bilgisayar ile bakışmasına gerek yok ki bilgisayar açılmıyor da değil parçalar içinde riskli gerek yok.

Alan kişinin sorun yaşamaması için diyoruz çünkü kritik bir nokta PSU :) atıyorum iki elektrik gitti bilgisayar açılmıyor o alan kişi orada öyle bilgisayar ile bakışmasına gerek yok ki bilgisayar açılmıyor da değil parçalar içinde riskli gerek yok.
En kötü bir PSU alınır bence hocam bu sisteme. Ekran kartı dışında fena bir sistem değil. Kaldı ki ekran kartı da fena değil.

Hocam elektrik gitmesi ile PSU'nun düğmesinden aç kapa yapmak arasında bir fark var mı sizce? Çünkü XPG Pylon bozulmuştu RIG'deki onun yerine 400W çöp bir PSU taktım tek kartı beslesin diye 50 kere kapa aç yapmışımdır hiç bir sorun yaşamadım. Olay o da değil bu bütçede kaliteli PSU olmasını beklemek biraz iyi niyet oluyor ve bundan pek kalmadı ülkede. Haksız değilsiniz ama şartlar sizin haklılık payınızı görmezden geliyor.

Merhaba arkadaşım için 2. el Nevşehir içi sistem arıyoruz. Bu sistem nasıl?
Fiyatı 3500 TL.

• i3 10100F işlemci.
  • Sapphire RX 550 ekran kartı.
  • MSI H410M Pro anakart.
  • 400W PSU.
  • Hard disk yok.
  • 8 GB RAM.
  • Medusa 7.1 kulaklık.
Bana biraz yetersiz gibi geldi. Ama fiyatına göre iyi gibi.
Fiyatı 3250'ye düşürebilir.
Alınır baya iyi.

Hocam elektrik gitmesi ile PSU'nun düğmesinden aç kapa yapmak arasında bir fark var mı sizce? Çünkü XPG Pylon bozulmuştu RIG'deki onun yerine 400W çöp bir PSU taktım tek kartı beslesin diye 50 kere kapa aç yapmışımdır hiçbir sorun yaşamadım. Olay o da değil bu bütçede kaliteli PSU olmasını beklemek biraz iyi niyet oluyor ve bundan pek kalmadı ülkede. Haksız değilsiniz ama şartlar sizin haklılık payınızı görmezden geliyor.

Ucuz malzemeden yapılmış PSU'lar diken üstünde yürüyen bir PSU olduğundan riske etmeye gerek yok hocam.

Ama arkadaş alıp düzgün PSU ile değiştiricekse alsın sistem fiyatı bakımından gayet makul.

Ucuz malzemeden yapılmış PSU'lar diken üstünde yürüyen bir PSU olduğundan riske etmeye gerek yok hocam.

Ama arkadaş alıp düzgün PSU ile değiştiricekse alsın sistem fiyatı bakımından gayet makul.
Çoğu oyunu 1080P orta ayarlarda oynatır hocam. SSD şart 8GB RAM ekleme PSU alma vs olatına girilirse pahalıya gelir sistem iyi ayarlamak gerek.
Hocam onu ekle bunu ekle sistem makulden pahalıya doğru gider dediğim gibi iyi ayarlamakı lazım neyse benim AÖF sınavı bekler :) Hahaha için üzüldüm ama kaldırıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı