RX 550 sistem Forza Horizon 4 performansı

40-60 FPS alabilirsin diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci aynı değil ve RAM Dual Channel kullanıyor videodaki.
Fazlasını alır. Orta ayarlar 60-70 alabiliyorum G6400 + RX550 ile.
Tekrar bakın, linki yeniliyorum.
Videoyu gizli yerine liste dışı yapın.

Yeniledim, bakın. Video içi düşük ayarlar 60-70 ortalama. Fakat video dışı orta ayarlar rahat bir şekilde 60-80 alabilmekteyim.

Rahat alırsın. Kendi video'm var link bırakayım, hatta G6400 + RX550 kullandım orta ayarlar 60-70FPS alıyorum. Düşük ayarlar ise video dışı falan 80 120 karışık, video içi 60FPS. Eklicem şimdi link.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısaca orta ayarlar rahat 40-60. düşük ayarlar 60-90 alırsınız. Diğer videolara bakmayın onlar doğru değil.

Hocam gördüğüm kadarıyla nadiren ve gözle farkedilmeyecek bir drop sorunu var bu videodan mı kaynaklı yoksa oyundan mı?

Hocam gördüğüm kadarıyla nadiren ve gözle farkedilmeyecek bir drop sorunu var bu videodan mı kaynaklı yoksa oyundan mı?

ReLive ile çektim, bu program FPS ve Ufak'da olsa drop yapmakta. Yoksa sıkıntısız orta ayarlar 60+ FPS alabilmekteyim. Kısaca eski videolara bakmayın, bu video RX550 olarak örnek video olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı