RX 550 sistem için işlemci önerisi

loyalvolcano

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde ekran kartımı yükseltip RX 550 aldım. Fakat biraz araştırınca işlemcimin (Phenom X4 965) ekran kartına göre çok yetersiz olduğunu gördüm. Sanırım darboğaz yapıyor belki yediğim mavi ekranların sebebidir. AM3+ anakart soketim var. 2. elden darboğaz yapmayacak işlemci almak istiyorum fakat hangi işlemciyi almalıyım?

Diğer özellikler:
  • 8 GB RAM.
  • 1TB hard disk.
  • GA-970A-D3 anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde ekran kartımı yükseltip RX 550 aldım. Fakat biraz araştırınca işlemcimin (Phenom X4 965) ekran kartına göre çok yetersiz olduğunu gördüm. Sanırım darboğaz yapıyor belki yediğim mavi ekranların sebebidir. AM3+ anakart soketim var. 2. elden darboğaz yapmayacak işlemci almak istiyorum fakat hangi işlemciyi almalıyım?

Diğer özellikler:
  • 8 GB RAM.
  • 1TB hard disk.
  • GA-970A-D3 anakart.

FX 8350 alabilirsiniz.

Diğer özellikler:
  • 8 GB RAM.
  • 1TB hard disk.
  • GA-970A-D3 anakart.

X4 965'in darboğaz yapmaması lazım.

Hocam biraz araştırınca benim işlemcimin çok yetersiz olduğu gözüküyor. Çoğu kişide darboğaz yapar diyor. Sanırım işlemci şart. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin işlemciniz bu videodakinden daha iyi ve kullanılan ekran kartı RX 550'den daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı