RX 550 sistem için oyun tavsiyesi

LEONİDAS.313

Decapat
Daha fazla  
i3 10100 (10.nesil) 3.60GHz
ASUS RX 550 2 GB.
8 GB RAM.
400W PSU.
Windows 10 64 Bit.

Maksimum ne oynayabilirim? Mesela GTA V durumu nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum burda bir çoğu oyun mevcut. Merak ettiğim bir konu var, o işlemciye neden o ekran kartı ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dostum burda bir çoğu oyun mevcut. Merak ettiğim bir konu var, o işlemciye neden o ekran kartı ?
İlerde yükseltecektir belki o yüzden. Benim 2'side çöptü ve ben ekran kartını yükselttim ama şuan işlemcimden dolayı oyun oynayamıyorum. Ve bence de o işlemciye güzel bir ekran kartı yakışır.

Dostum burada birçoğu oyun mevcut. Merak ettiğim bir konu var, o işlemciye neden o ekran kartı?

Usta pek anlamazdım Vatan'a gittim oradaki abi verdi bu sistemi hata mı yaptım sence bir de darboğaz mı yapar bu sistem.
Maalesef b.

İleride yükseltecektir belki o yüzden. Benim 2'side çöptü ve ben ekran kartını yükselttim ama şu an işlemcimden dolayı oyun oynayamıyorum. Ve bence de o işlemciye güzel bir ekran kartı yakışır.

Bütcem sınırlıydı kardeş maalesef çok mu kötü bu kart darboğaz yapar mı?

Usta pek anlamazdım Vatan'a gittim oradaki abi verdi bu sistemi hata mı yaptım sence bir de darboğaz mı yapar bu sistem.
Maalesef b.

Bence o işlemciye en düşük rx 570 ya da 580 olmalıymış. Ekran kartı düşük kalmış o işlemciye. Bazı oyunlar da ekran kartı darboğaz'ı olabilir.

Maalesef b.

Kanka işlemcin güzel ekran kartıyla belirli oyunları oynayabilirsin. İleride ekran kartını değiştirirsen çok güzel olur.

Geri
Yukarı