RX 550 sistem için Windows 10 mu yoksa Windows 11 mi kullanılmalı?

7Adoniss

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i5-3470
Asus h61-MF pro
Rx 550
12 GB DDR3 Ram
Meslek
Öğrenci
RAM
12 GB
SSD veya HDD modeli
128+256
Ekran kartı
RX 550
Anakart
H61
İşlemci
Intel i5 3470
Merhaba sonu başlıktaki gibi. Görünüşü olsun rahatlığı olsun Windows 11 ilgimi çekiyor performans olarak beni üzer mi sormak istedim.

Windows 10 bu sisteme uygun. Windows 11'i yaparsınız bişeyler yaparak ama pek uygun olmaz.

Merhaba sonu başlıktaki gibi. Görünüşü olsun rahatlığı olsun Windows 11 ilgimi çekiyor performans olarak beni üzer mi sormak istedim.
üzmez yalnız 11 kullanmak istiyorsanız bypass ile rufus kullanarak 23h2 kurun derim 24h2 nin hataları var. Önizleme sürümü olduğu için. Animasyonlar Windows 10 a göre hantal sadece Ben destekleyen bir donanım kullanıyorum ben de de durum aynı. Windows 11 in Oyun performansı bir tık daha iyi gibi duruyor. Deneyin görün. Sadece tpm 2.0 ve secure boot cihazınızda olmadığından dolayı LOL CS2 Valorant ve FIFA 23 gibi sayılı oyunları oynamayazsınız.

Son düzenleme:
Üzmez yalnız 11 kullanmak istiyorsanız bypass ile Rufus kullanarak 23H2 kurun derim 24h2'nin hataları var. Ön izleme sürümü olduğu için. Animasyonlar Windows 10'a göre hantal sadece ben destekleyen bir donanım kullanıyorum bende de durum aynı. Windows 11'in oyun performansı bir tık daha iyi gibi duruyor. Deneyin görün. Sadece TPM 2.0 ve Secure Boot cihazınızda olmadığından dolayı LoL CS2 Valorant ve FIFA 23 gibi sayılı oyunları oynamayazsınız.

Hocam bildiğim kadarıyla LoL de TPM desteği gerekmiyor ayrıca FIFA 23 demişsiniz 23 oynamıyorum ama FC24 oynuyorum CS2 ile birlikte bir sıkıntı çıkarır mı?

Geri
Yukarı