RX 550 sistem RDR 2 kaldırır mı?

35-40 görebileceğiniz en yüksek rakamlar olacaktır bence, o karttan bu kadar beklemek lazım. Tam bir bilgi veremiyorum çünkü ona yakın güçte bir kart ile RDR 2 oynamadım.

Peki OC yapsam veya AMD software kısmından performans ayarı çeksem 50'yi görebilir miyim?

Bro nasıl desem oyun 150 GB satın alacağım almasına da düşük FPS gördükten sonra moralim mahvolacak diye çekiniyorum.
Büyük ihtimalle bunu yazarak raporlanacağım fakat oyunu korsan olarak deneyin. Denedikten sonra performansı severseniz satın alın. Ya da Steam'dan alıyor iseniz 2 saatten fazla oynamadıysanız iade edebiliyorsunuz.

Büyük ihtimalle bunu yazarak raporlanacağım fakat oyunu korsan olarak deneyin. Denedikten sonra performansı severseniz satın alın. Ya da Steam'dan alıyor iseniz 2 saatten fazla oynamadıysanız iade edebiliyorsunuz.

Hesap var elimde şükür :D indirmeye üşeniyorum modem çökecek.

Siteye giriş yapıp linkten indirin, oyunun olduğu klasörün içine atıp oyuna girin. Ayarlar kısmında DLSS olan ayarı performansa veya Ultra performansa çekin. Mod kuruluyken Online girmeyin ban yersiniz.

Modu kurdum adı NVIDIA DLSS değil mi? Ultra performansa aldım monitörün yanlarında beyaz bir şeyler gidip geliyordu bende verim moduna aldım şu anda gitti o çizgiler ama FPS 30 oldu Ultra performansta FPS 40 sabit anlayamadım.

Son düzenleme:
Hesap var elimde şükür :D indirmeye üşeniyorum modem çökecek.

Modu kurdum adı NVIDIA DLSS değil mi? Ultra performansa aldım monitörün yanlarında beyaz bir şeyler gidip geliyordu bende verim moduna aldım şu anda gitti o çizgiler ama FPS 30 oldu Ultra performansta FPS 40 sabit anlayamadım.
Hocam oyun crack olduğu için muhtemelen. Oyunu 900P'ye düşürün birde.

Geri
Yukarı