RX 550 sistem RDR2 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

anılDLL

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
Kingston Hyperx Fury 16 GB 3000MHz CL15
Ekran kartı
Sapphire Pulse RX 550 2GB
Anakart
MSI B450M-A Pro Max
İşlemci
Ryzen 5 1600AF
Arkadaşlar, sistemim bu şekilde RDR2 oynatır mı? Amacım böyle 4K muazzam grafikler değil. 720p'de akıcı şekilde oynatması.

Kaplama kalitesini o ayara çekerse geç yükleme sorunu olur.

Olmuyor olması için çok kalitesiz bir SSD veya herhangi bir HDD kullanmalı en fazla 1-2 saniye geç yükleniyor bende oda SSD'nin kronik sorunlu olması ve SATA2 portu kullanmam.
Geç yüklenen sadece dokuların işlenmesi biraz bulanık görünüyor 1-2 saniye onunda rahatsız ediceğini düşünmüyorum.

Olmuyor olması için çok kalitesiz bir SSD veya herhangi bir HDD kullanmalı en fazla 1-2 saniye geç yükleniyor bende oda SSD'nin kronik sorunlu olması ve SATA2 portu kullanmam.
Geç yüklenen sadece dokuların işlenmesi biraz bulanık görünüyor 1-2 saniye onunda rahatsız ediceğini düşünmüyorum.

SSD olsa bile o kadar yüksek olduğu zaman ekran kartı VRAM aşılıyor ve normal RAM de yedekleme yapılıyor RAM ekran kartı VRAM ine göre çok daha yavaş olduğu için bu da kaplamaları geç yüklüyor. Yani kaplamaları 2 gb yi aşmayacak düzeye getirmesi gerek o da low.

Hocam 900P'de kaplama kalitesi Ultra diyerleri tessellation Ultra. Diyerleri düşükte 35 FPS alıyorum.
Kaplama kalitesini düşürürsen performansın artmayacak haberin olsun.

Her şey düşükte kaç FPS alıyorsunuz acaba. 720p ve bütün ayarlar Low'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı