RX 550 sistem Sekiro Shadow Die Twice kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Sistem:

RX550 2 GB.
Intel i5 2400.
8 GB RAM.
1TB HDD.

Bilgisayarım Sekiro'yu oynatır mı sizce?

Az önce işlemcisi i5 3330 olan sistemle oynadım bazıları orta bazıları yüksek dokular orta gölge yüksekte 40 FPS aldım en düşükte oynarsınız ve oyunu parçalayasım geldı oynarken sınır oldum çok zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce işlemcisi i5 3330 olan sistemle oynadım bazıları orta bazıları yüksek dokular orta gölge yüksekte 40 FPS aldım en düşükte oynarsınız ve oyunu parçalayasım geldı oynarken sınır oldum çok zor.
Hocam biraz korsan oynadım ama kastı işte acaba benim sistemde mi sıkıntı var yoksa sürüm mü güncel değil acaba diye düşündüm. Bu arada hangi boss'a kadar geldiniz?

Hocam biraz korsan oynadım ama kastı işte acaba benim sistemde mi sıkıntı var yoksa sürüm mü güncel değil acaba diye düşündüm. Bu arada hangi boss'a kadar geldiniz?
İlk kısımda kapıdan geçiyorsunuz ya.
sekiro-boss-guide-general-yamauchi-battle-beat.jpg
Sanırım resimdekini onu bile öldüremedim saldım artık 200 kere denedim ölmüyor nasıl bir objeyse.

Hocam biraz korsan oynadım ama kastı işte acaba benim sistemde mi sıkıntı var yoksa sürüm mü güncel değil acaba diye düşündüm. Bu arada hangi Boss'a kadar geldiniz?

Bende korsan oynadım güzeldi sonra şişman bir boss gelip beni öldürdü tekrar denedim sonra böyle böyle 5 kere öldüm sonra sinirlenmeye gerek yok diyip sildim oyunu bu kadar basit.

İlk kısımda kapıdan geçiyorsunuz ya.
Eki Görüntüle 1269336
Sanırım resimdekini onu bile öldüremedim saldım artık 200 kere denedim ölmüyor nasıl bir objeyse.
Gizli gitmeyi denedim en azından ilk canını gizlilik alabiliyorsunuz genelde. Saldırı yaparken deflect atın doğru zamanda ve bloklanamaz saldırılarda genelde zıplayınca kaçınılıyor. Halledersiniz o kadar zor değil o 😃 (20 fps oynayarak geçtim siz hayli hayli yaparsınız).

Gizli gitmeyi denedim en azından ilk canını gizlilik alabiliyorsunuz genelde. Saldırı yaparken deflect atın doğru zamanda ve bloklanamaz saldırılarda genelde zıplayınca kaçınılıyor. Halledersiniz o kadar zor değil o 😃 (20 fps oynayarak geçtim siz hayli hayli yaparsınız).
Aynen öyle başlıyorum çatıdan geçiyorum az sövmedim adama.

Geri
Yukarı