RX 550 sistem Valorant için yeterli mi?

Hocam dediğiniz işlemciyi n11.com da buldum fakat mpk olarak satılıyor bu mpk tma olarak ne oluyor sakıncası var mı garantide vs.

Linkteki işlemci kutusuz ve stok soğutucusuz.

haklısınız hocam ama bütçemi arttıramıyorum ve sistemde kısacak bi yer bulamıyorum
R5 1600 tam 1000TL internette. i3 10100F ise Vatan veyahut Mediamarkt stoklarına girdiğinde 789TL oluyor. Hızlı erişimlerine al tarayıcının. Gün içinde sürekli bak. İndirimleri de takip et. Cuma günü Gaming Gecesi de olacak bayrama özel bir şeyler yapabilirler. Daha geçen hafta 2800TL'ye i3 10100F-MSI B460M PRO- XPG INVADER- Cougar STX700 80+ ve Apacer Panther 8GB RAM aldım. Fırsat kovaladıkça ayağına gelir biraz sabret.
Ekran kartı olarak ise bu mağazadan 750Tİ al. Mağaza güvenilir ve orijinal ürün satıyor üstelik oldukça da ilgili. Forumda alan kişilerde var.

Haklısınız hocam ama bütçemi arttıramıyorum ve sistemde kısacak bir yer bulamıyorum.

Linkteki işlemci kutusuz ve stok soğutucusuz.

Hayır, soğutucu bulunuyor.

Hayır, soğutucu bulunuyor.
Tray işlemcilerde soğutucu bulunmaz ki? Sadece işlemciyi gönderirler çünkü onlara da o şekilde geliyor. Tray işlemci dediğimiz şey tepside gelen toplu işlemci. Adamlar bunun yanında nasıl stok fan göndersin?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı