RX 550 sistem Witcher 3'te kaç FPS verir?

Forumda yasaklı bir site, istersen seni rapor edeyim, ceza yediğinde düşün?
Siz bunu demeden önce zaten çoktan versusa çevirdim eh banlansam bile üzülmem. Komedi Show'unuzu kendinize saklayın yanlış bilgiden ziyade acemi kullanıcıların raporları ve intele ön yargı olarak belirtseydiniz daha çabuk anlayabilirdim ki durum da bundan ibaretmiş (pek adil bir kıyas ortamı yok) redditin aktardığı kadarıyla yani işte yasaklı ama neden bilmeden yasaklı diye atlarsanız bilinçli kullanıcı hareketi olarak araştırmam gerekti. Lol.

Siz bunu demeden önce zaten çoktan versusa çevirdim eh banlansam bile üzülmem. Komedi Show'unuzu kendinize saklayın yanlış bilgiden ziyade acemi kullanıcıların raporları ve intele ön yargı olarak belirtseydiniz daha çabuk anlayabilirdim ki durum da bundan ibaretmiş (pek adil bir kıyas ortamı yok) redditin aktardığı kadarıyla yani işte yasaklı ama neden bilmeden yasaklı diye atlarsanız bilinçli kullanıcı hareketi olarak araştırmam gerekti. Lol.

Sonuçlar çok umurumda değil, kullandığın site kural olarak yasaklı forumda. Forum kurallarını okumaman ise benim problemim değil. Rapor tuşuna basıp geçmek yerine seni kibarca bu konuda bilgilendirdim ve uyardım. Neden bu sitenin yasaklı olduğunu yine ilk mesajımda belirttim.

Sonuçlar çok umurumda değil, kullandığın site kural olarak yasaklı forumda. Forum kurallarını okumaman ise benim problemim değil. Rapor tuşuna basıp geçmek yerine seni kibarca bu konuda bilgilendirdim ve uyardım. Neden yasaklı olduğunu yine ilk mesajımda belirttim.
Yanlış bilgi yaymıyor insanların benchmarkları değişkenlik gösteriyor o.c. durumları xmp durumları v.b. büyük ihtimalle buna dayalı farklılıklar tekli çekirdek performansını öne atıyor v.b. (burası biraz yanıltmaya girse de) ekran kartı kıyasın da kullanmak da yanlış durmuyor sonuç itibariyle. Ki bunu sizden duyduktan sonra zaten araştırıp versusa çevirdim lakin hala bir hata yok gpu fps yönünde bir hataları olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
Yanlış bilgi yaymıyor insanların benchmarkları değişkenlik gösteriyor o.c. durumları xmp durumları v.b. büyük ihtimalle buna dayalı farklılıklar tekli çekirdek performansını öne atıyor v.b. (burası biraz yabıltmaya girse de) ekran kartı kıyasın da kullanmak da yanlış durmuyor sonuç itibariyle. Ki bunu sizden duyduktan sonra zaten araştırıp versusa çevirdim lakin hala bir hata yok gpu fps yönünde bir hataları olacağını sanmıyorum.

Keyfin bilir. Ben rapor ediyorum ısrarına bakarak, modlar okuyup karar verebilirler. Kurallara itirazın varsa başka bir konuda bunu belirtebilirsin. 3200G vs RX 550 kıyaslamasında söylediğin yanlıştır demiyorum ayrıca belirtmek isterim. Beni zaten fazla ilgilendiren bir kıyaslama değil, fakat yasaklı sitelerin forumda yasaklı olmasının iyi bir sebebi var.

Geri
Yukarı