RX 550 sistemi aldım

E hocam dışarıdan topladığında hazır sistemden pahalıya geliyor.

Kafamda 10400 F 460 kart 2x8 RAM m 2 SSD var ekran kartı konusunda ikinci ele güvenmeli miyim bilmiyorum.

10100F 2. el RX 570 falan alın yahu, niye dandik sistemlere yöneliyorsunuz?

Neden inatla dandik ekran kartlarına yöneliyorsunuz? Fetişiniz mi var? Bir de lütfen cümleleri düzgün yazın, 2 saat düzeltmekle uğraştığımdan dolayı geç cevap veriyorum.

Çünkü makul fiyatlarda kart yok piyasada. Sonra alırım kafasındayım. Pardon, RX 460 kastım. Anakartı, B460 anakarttı. Yanlış olmuş. RX 560 4 GB iş yapar mı? Arada stoklara giriyor.

Çünkü makul fiyatlarda kart yok piyasada sonra alırım kafasındayım pardom RX460 kastım anakarttı B460 anakarttı yanlış olmuş RX 560 4 GB iş yapar mı arada stoklara giriyor.

Hangi oyunları oynuyorsunuz? Bir de Allah aşkına yazım denetimi aracını kullanın sıra dayağı yiyeceğiz.

Neden inatla dandik ekran kartlarına yöneliyorsunuz? Fetişiniz mi var? Bir de lütfen cümleleri düzgün yazın, 2 saat düzeltmekle uğraştığımdan dolayı geç cevap veriyorum.

İdarelik alıyor cahil insan sonra RTX 3000 serisine geçecek.

Çünkü makul fiyatlarda kart yok piyasada sonra alırım kafasındayım. Pardon RX460 kastım anakarttı. B460 anakarttı yanlış olmuş. RX560 4 GB iş yapar mı? Arada stoklara giriyor.
Yapmaz. RX 560'a o kadar para vereceğinize, azıcık üstüne para koyup 2. el RX 570 alsanız hocam 1500 TL'ye. Arada devasa bir fiyat farkı yok ki.

Çoğunlukla rekabetçi oyunları severim ama RDR 2 Witcher gibi oyunları da merak ediyorum yani her oyunu oynarım Bannerlord oynamak istediğim oyunlardan mesela.

Geri
Yukarı