RX 550 sistemin oyun performansı nasıl olur?

fruttiyersen

Femtopat
Merhaba.
  • Ekran kartı: RX550 2 GB.
  • İşlemci: i7 2600.
  • RAM: 2x4 1333MHz.

Bu sistemle Valorant, CS:GO gibi oyunlarda kaç FPS alirim. Acil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan söylemicem i5 6600 işlmecime bu ekran kartını takmıştım gta 5 te orta ayarlarda çok rahat oynattı kaymak gibi oynatır cs go yu

Yalnız ramlerin mhz si çok ölü biraz arttırma şansın varsa onu hallet

Söylediğiniz oyunlar işlemci ağırlıklı oyunlar ama fikir edinmeniz için şunlara bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba.

i7 3770 işlemci ile Valorant'ta 100 110 FPS alıyordum düşük ayarlarda X4 X16 yapmıştım kenar yumuşatmaları bloom açıktı.

Merhaba.

2 yıl önce aynısını kullanıyordum. Sadece 550'nin 4 GB hali ve daha düşük bir işlemci vardı, ama CS:GO çok iyi çalışıyordu fps konusunda bir sıkıntı yoktu. Fakat başka tür oyunlar oynayacaksanız o zaman bu sistem çöp duruma düşüyor.

Merhaba.

Giriş segmenti için iyi sayılabilecek bir kart. Daha iyileri var ama uygun fiyata sıfıra yakın giriş segmenti bir kart sahibi oluyorsunuz ve genelde bazı APU sistemlerle benzer performans veriyor.

Yalan söylemicem i5 6600 işlmecime bu ekran kartını takmıştım GTA 5'te orta ayarlarda çok rahat oynattı kaymak gibi oynatır CS:GO'yu

Yalnız RAM'lerin MHz'si çok ölü biraz arttırma şansın varsa onu hallet.

RX560 i39100 F sistemde Valorant yüksek 110 FPS civarı CS:GO yüksek 90-140 FPS civari alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı