RX 550 sürücüsü kurulmuyor

NurYılmaz

Centipat
Daha fazla  
Birkaç hafta önce yeni ekran kartı aldım AMD RX 550 taktırdığımdan beridir gayet iyi çalışıyor hiçbir sorunla karşılaşmadım FPS alıyordum ama daha bir iki gün önce ekran dondu ve mavi ekran verdi. Daha sonra kapatıp açtığımda en fazla 1 dakika durup tekrar donup kendini kapattı ve bunu tekrarladı ardından AMD Software sildim bu sefer donmasa bile hiçbir şey kaldırmıyor. 60 FPS açması gereken oyunda 5 FPS açıyordu bunun nedeni nedenleri ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG-20230527-WA0007.jpeg

Ddu ile driver kaldırmayı deneyip, stabil bir driver versiyon kurup denemenizi öneririm ilk olarak.
Bunun nedeni nedir tam olarak DPC_WATCHDOG_VİOLATİON olarak gösteriyor kodu sürücüyü tamamen sildiğimde gene aynısı olmaz mı çünkü kendi sürücüsünü sildiğimde neredeyse ekran kartı kullanılmaz oluyor

Eki Görüntüle 1796721

Bunun nedeni nedir tam olarak DPC_WATCHDOG_VİOLATİON olarak gösteriyor kodu sürücüyü tamamen sildiğimde gene aynısı olmaz mı çünkü kendi sürücüsünü sildiğimde neredeyse ekran kartı kullanılmaz oluyor
DDU ile eskiyi kaldırıp yenisini kurmayı deneyin bence ilk olarak.
Ardından DISM ile onarım da deneyebilirsiniz:

Bu hatayı sürücüyü yüklerken mi alıyorsun ?

Bu hatayı sürücüyü yüklerken mi alıyorsun?

Hayır sürücüyü yükledim daha sonra yeniden başlattım. Açıldığında en az 3 dakika bekliyor sonra donup mavi ekran veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile eskiyi kaldırıp yenisini kurmayı deneyin bence ilk olarak.
Ardından DISM ile onarım da deneyebilirsiniz:
DDU ile denedim ve tekrar yükledim ama başaramadım tekrar aynı sorun çıktı

Tamamdır dmp dosyalarını yolla.
Kendim pek çözemem gibi muhtemelen bilgisayarcıya baktırmayı düşünüyorum teşekkür ederim

DDU ile denedim ve tekrar yükledim ama başaramadım tekrar aynı sorun çıktı

Kendim pek çözemem gibi muhtemelen bilgisayarcıya baktırmayı düşünüyorum teşekkür ederim
Kendin çözemezsin zaten dosyaları yollasan ben çözümü söylerdim ama sen bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı