RX 550 Tom Clancy's Rainbow Six: Siege kaldırır mı?

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
Radeon RX550 ekran kartlı ve AMD A8-7600 işlemcili bilgisayar Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de kasıyor ve donuyor. Oyunu Vulkan ile çalıştırsak bu sorun giderilir mi veya etkisi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Radeon RX550 ekran kartlı ve AMD A8-7600 işlemcili bilgisayar Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de kasıyor ve donuyor. Oyunu Vulkan ile çalıştırsak bu sorun giderilir mi veya etkisi olur mu?

Kaç GB RAM var acaba? Bir de tüm ayarla en düşükte ekran kartını ne kadar kullanıyor. @MisakiTaro vay vay vay kimleri görüyorum.

Kaç GB RAM var acaba? Bir de tüm ayarla en düşükte ekran kartını ne kadar kullanıyor.
8 GB RAM var. Ekran kartını ne kadar kullanıyor bilmiyorum. Bilgisayar arkadaşımın oyunu o almış ve sorunu bana söyledi bende konu açtım. İade etmiş ama Vulkan ile oynayabiliyorsa oyunu tekrar alacakmış.

8 GB RAM var. Ekran kartını ne kadar kullanıyor bilmiyorum. Bilgisayar arkadaşımın oyunu o almış ve sorunu bana söyledi bende konu açtım. İade etmiş ama Vulkan ile oynayabiliyorsa oyunu tekrar alacakmış.

Oyunu normalde de oynayabilmeli. Peki oyunu hangi çözünürlükte oynuyor. Ekran kartı kullanımı az ise yük işlemciye bineceği için oyunu kasıyor olabilir. Çözümü ise grafikleri ve çözünürlüğü artırmaktır. Bu yüzden kullanım önemli sorunun çözümü için.

Oyun her güncellemede daha ağır çalışıyor. Belki o yüzden oynanabilirliği kalmamış olabilir ama 70-80 FPS istiyorsa Vulkan + 720p oynaması lazım sanırım. (Rekabetçi oyunlar için çok sıkıntı değil tabii ki.)

Geri
Yukarı