RX 550 ve i5 2400 Sistem Cyberpunk 2077 açar mı?

llMichaell2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistemim:

Ekran kartı: RX 550 2 GB.
HDD: 2 adet bulunuyor toplamı 900 GB civarı.
RAM: 8 GB 2x4 olarak.
İşlemci: i5 2400.
PSU: 350W.
Monitör: 1440P Philips.

Bu sistem Cyberpunk 2077 açar mı? Veya açarsa 720 & 1080P'de kaç FPS alırım?

Eğer oyunda sistem gereksinimlerini karşılamayınca açmama gibi bir durum yoksa oyun açılacaktır. Performans olarak tahminimce en düşük ayarlar 720P'de zorlarsanız 30 FPS alabilirsiniz. Tabi 720P ayarı varsa.

Ayrıca kesin bir şey söylemek zor.

Oyun daha çıkmadı. Şu anda sadece sisteminizin minimum sistem gereksinimleri altında kaldığını görüyoruz.

Açılır muhtemelen, ama nasıl açacağı da meçhul bir kombin açıkçası. Optimizasyonu başarılı bir yapım olursa tahminimce 720p low ayarlarda ortalama 30 FPS (belki daha düşük bile olabilir, bilemiyorum) civarı bir seviyede oynatacaktır diye düşünüyorum, tabii bu konuya ben dahil diğer yorumda bulunan arkadaşlar da bu soru için açıklanılan sistem gereksinimleri dışında tahminden öteye geçemeyeceklerdir. Bu noktada oyunun resmi çıkışını ve test sonuçlarını beklemekte fayda var.

Açılır muhtemelen, ama nasıl açacağı da meçhul bir kombin açıkçası. Optimizasyonu başarılı bir yapım olursa tahminimce 720p low ayarlarda ortalama 30 FPS belki daha düşük bile olabilir, bilemiyorum) civarı bir seviyede oynatacaktır diye düşünüyorum, tabii bu konuya ben dahil diğer yorumda bulunan arkadaşlar da bu soru için açıklanılan sistem gereksinimleri dışında tahminden öteye geçemeyeceklerdir. Bu noktada oyunun resmi çıkışını ve test sonuçlarını beklemekte fayda var.
Konu dışı olacak ama moderatörlüğünüzü kutlarım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı