RX 550 ve i5 7400 Sisteme 300 Watt PSU yeterli mi?

Nemİx

Decapat
Daha fazla  
300W PSU'm var. Sistem özelliklerim:

• RX 550
  • i5 7400
  • 3X SSD
  • 16 GB RAM
  • 4 tane LED fan

Bu sisteme 300W PSU yeterli mi? Sadece PES ve CS oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
300W PSU'm var. Sistem özelliklerim:

• RX 550
  • i5 7400
  • 3X SSD
  • 16 GB RAM
  • 4 tane LED fan

Bu sisteme 300W PSU yeterli mi? Sadece PES ve CS oynuyorum.
Bütçen kısıtlı sanırım şuan kullandığın PSU pek güven vermedi bana. Bu PSU işini fazlasıyla görecektir.
Kötü bir PSU değil. Hiper PSU konusun da oldukça hassas geçmişte de ürettiği PSU'lar kaliteliydi.
Bütçen kısıtlı sanırım şuan kullandığın PSU pek güven vermedi bana. Bu PSU işini fazlasıyla görecektir.
Kötü bir PSU değil. Hiper PSU konusun da oldukça hassas geçmişte de ürettiği PSU'lar kaliteliydi.
Bütçenin biraz daha yukarısına çıkarım dersen aşğıdaki PSU öneririm. Ben kullanıyorum şu an yaklaşık iki senedir gayet stabil ve sorunsuz.

Bütçenin biraz daha yukarısına çıkarım dersen aşğıdaki PSU öneririm. Ben kullanıyorum şu an yaklaşık iki senedir gayet stabil ve sorunsuz.
Bütçem maksimum 350 Tl

Bunu öneririm:

Hiper gayet kalitesiz.

Bunu öneririm:

Hiper gayet kalitesiz.
Baktımda 350w aercool 500w psu 399 tl onu almalımıyım malüm biraz fiyati yükseltmem lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı