RX 550 vs GT730

TRANLLAD

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yakın bir zamanda Trendyol'dan PC alacağım(maddi şartlarım buna yetiyor)
3. nesil i5 işlemci 16 GB 1600MHz RAM ve ekran kartı ya RX550 olacak ya da GT730 oynayacağım oyunlarda hangisi daha iyi FPS verir? Ek olarak RX550 GT730'a göre 1000 TL daha pahalı.

Merhaba, yakın bir zamanda Trendyol'dan PC alacağım(maddi şartlarım buna yetiyor)
3. nesil i5 işlemci 16 GB 1600MHz RAM ve ekran kartı ya RX550 olacak ya da GT730 oynayacağım oyunlarda hangisi daha iyi FPS verir? Ek olarak RX550 GT730'a göre 1000 TL daha pahalı.
Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerde bu şekilde hazır sistemler satılıyor.Onları sakın almayın çünkü çok kazık fiyata satıyorlar.Örneğin;
Değeri 2000₺ ise 6000₺ yazıyorlar hepsine.Bütçe belirtin,ne için kullanacağınızıda söyleyin,size tam f/p sistem toplayalım.

Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerde bu şekilde hazır sistemler satılıyor.Onları sakın almayın çünkü çok kazık fiyata satıyorlar.Örneğin;
Değeri 2000₺ ise 6000₺ yazıyorlar hepsine.Bütçe belirtin,ne için kullanacağınızıda söyleyin,size tam f/p sistem toplayalım.
Bu bilgisayarların ne kadar kötü olduğunu bende biliyorum, az çok anlarım bu işlerden ama bütçem çok kısıtlı. Bir kaç arkadaşlarımla MC, Valo falan gireriz onları da rahatlıkla kaldırıyor bütçem 7000 bu fiyata adam akıllı bir sistem kalmadı artık, küçük bir şehirde yaşadığım için 2. El piyasası o kadar da canlı değil yani başka bir seçeneğim yok.
Almayın o sistemleri. Bütçe belirtin. Daha iyi bir sistem ayarlarız size.
Almayin o sistemi. Gidin 2. el tek tek toplayin. 2024 yilinda i5 3. nesilli sistem mi alinir?

Soruya gelecek olursak RX 550 daha iyi. Zaten RX 550'nin muadili GT 1030, hatta ondan da daha iyi.

Sadece kasadan ibaret ise yine toplanır 7kya bir şekilde Param Güvende vs. ilan bulup.

O olabilir ama önceliğim kendim parçaları görüp almak olur, çevremde ki internet kafeler (çoğu) kapanıyor o sistemleri sorarım aklıma yatarsa alırım bir internet kafede kullanılan 2. el bir sistemi almak ne kadar mantıklı bilemiyorum tabii.

O olabilir ama önceliğim kendim parçaları görüp almak olur, çevremde ki internet kafeler (çoğu) kapanıyor o sistemleri sorarım aklıma yatarsa alırım bir internet kafede kullanılan 2. el bir sistemi almak ne kadar mantıklı bilemiyorum tabii.
Sırf valorant ve Minecraft açıyor diyemi alıcaksınız bunu gerçekten.O oyunlar basit bir oyun.2000₺'ye aynı bunun gibi sistem topladım ben 3 ay önce aynı parçaları.
Şehrinizde uygun değilse param güvende ile alırız.Param güvende alıcıyı koruyan bir sistem,içiniz rahat olsun.
Hem de o aldığın sistemler de sıfır değil ki.Adamlar da ikinci el alıp satıyor.
Şehir belirtirseniz eğer size Rx 580,R5 3600'lü veya ona yakın bir sistem toplarız.
Gt 730 mu kaldı lütfen ya.7000₺ vermek akıl işi değil gerçekten.Az para değil yani, paranızın çöpe gitmesini istemiyorum.
500.000₺'ye toros alıyormuşsunuz gibi düşünün.
Eğer sizde isterseniz,çoğu oyunu akıcı bir şekilde oynatacak bir sistem toplayabiliriz.
@SadeceYiğit
Dostum bu konuya bakman lazım :)

Son düzenleme:
Sırf Valorant ve Minecraft açıyor diye mi alacaksınız bunu gerçekten. O oyunlar basit bir oyun. 2000₺'ye aynı bunun gibi sistem topladım ben 3 ay önce aynı parçaları.
Şehrinizde uygun değilse Param Güvende ile alırız. Param Güvende alıcıyı koruyan bir sistem, içiniz rahat olsun.
Hem de o aldığın sistemler de sıfır değil ki. Adamlar da ikinci el alıp satıyor.
Şehir belirtirseniz eğer size RX 580, R5 3600'lü veya ona yakın bir sistem toplarız.
GT 730 mu kaldı lütfen ya. 7000₺ vermek akıl işi değil gerçekten. Az para değil yani, paranızın çöpe gitmesini istemiyorum.
500.000₺'ye toros alıyormuşsunuz gibi düşünün.
Eğer sizde isterseniz, çoğu oyunu akıcı bir şekilde oynatacak bir sistem toplayabiliriz.
@SadeceYiğit
Dostum bu konuya bakman lazım :)

Yardımınız için teşekkürler şimdiden Elazığ'da oturuyorum bende bir göz gezdirdim ama ürünler 2. el olmasına rağmen 0 fiyatında satılıyor, sizin de önerebileceğiniz parçalar varsa link atarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı