RX 550 vs GTX 750 Ti sistem

woryxie

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Biliyorum atacağım 2 sistem de kötü sistemler ama hangi sistemin daha iyi olduğunu merak ediyor. Cevaplarsanız sevinirim.
Veya Trendyol'daki hangi sistemi önerirsiniz?(bütçe 10k)

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Biliyorum atacağım 2 sistem de kötü sistemler ama hangi sistemin daha iyi olduğunu merak ediyor. Cevaplarsanız sevinirim.
Veya Trendyol'daki hangi sistemi önerirsiniz?(bütçe 10k)

İkinci el öneririm.(@CEO of SM Technology monitör klavye mouse vs dahil 10.000 olduğu için söyledim yoksa sadece kasa atardı trendyoldan)

Hocam 2 bilgisayarıda sakın almayın pclerin işlemcileri çok eski ilkinin 13 yıllık 2.sinin 10 yıllık işlemcisi var o işlemciyle uyumlu anakartda onlar kadar yaşlı geleceğe yönelik değiller ve muhtemelen 1 2 ay sonra kasmaya başlayacaklar.
Geleceğe yönelik yüksek wattlık APU sistem alın sonra ekran kartı takarsınız.

bu 2 pc de çok büyük para israfı

O bilgisayarların hepsinde 2.el parça kullanılıyor zaten. Onları alacağınıza direk 2.el RX 6600 sistem bakın. Şu yazdığınız sistemlerden 10 kat daha iyi performans verir.

Kendime almıyorum ve alan kişi Trendyol'dan olmasını istiyor.
Alan kişiye bu mesajları gösterin. Bu sistemleri alacağına marketten et alıp yesin, kendisi için daha faydalı. Yok tokum derse üniversiteli öğrencilere burs versin.

Geri
Yukarı