RX 550 vs GTX 750 Ti

MSI Türkiye buradan fan varsa onları seç, işlemcini ve ekran kartını seçip bakabilirsin. Ekran kartın 60w harcıyor işlemcin hakkında bilgim yok ama forumda buna benzer bir konu vardı. 450W harcar yazmışlar bence o kadar harcamaz 300-350W'lık bir PSU yeterli olması lazım. 250W yetmez gibime geliyor.

Fortnite için en iyi ekran kartı nedir acaba? en düşük çözünürlük ve hepsi low ayarlarda 100 fps alması lazım. Ama bütçem minimum olmalı, 300 Watt

Benim sistemimde FSP modelinin 250 Watt bir güç kaynağı var. FSP250-50HMN modeli. Sistemde ekran kartım yok. Ekran kartı alıp sistemi yükseltmeyi düşünüyorum. Sizce 750Ti alsam güç kaynağı yeter mi? Tam performans sağlayabilir mi? RX 550 alsam, 750Ti'dan daha düşük FPS alacağım, fakat güç kaynağım RX 550'yi tam besleyebilecek. Sizce hangisini almalıyım? işlemcim; Intel Pentium G3260. Pek bilindik bir işlemci değil, ama 2 ekran kartını da besleyebiliyor diyeyim ben size. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz neler?

@Nurettin5405 denedikten sonra bilgi verebilir misin? GTX 750Ti veya RX 550'nin 250watt güç kaynağıyla çalışıp çalışmadığını?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı