RX 5500 XT 4 GB 2Mh'ı geçmiyor

incisquirtle

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5500
RX 6600
Meslek
filmmaker, youtube creator menager, music producer
Merhaba arkadaşlar normalde 13.5mh/s ile kazım yaparken 1 ay sonra Miningi başlattığımda böyle bir manzara ile karşılaştım. Driver sürümü 21.2.3

1624206632606.png

GPU iş yükünü değiştiremiyorum böyle bir seçenek yok Radeon Settingste. 5xx serisi kartlarda mevcut ama.

1624206662740.png

Hocam nasıl kazanıyoruz bu parayı ve yaş sınırı var mı ve para kaybı oluyor mu? Bir de kumar gibi bir işlevi varsa direk söyleyin hiç anlatmayın.
Kumar değil, yaratılan blokların sisteme işlenmesi işi. Bu video yararlı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam nasıl kazanıyoruz bu parayı ve yaş sınırı var mı ve para kaybı oluyor mu? Bir de kumar gibi bir işlevi varsa direk söyleyin hiç anlatmayın.
Elektrik ve ekran kartını kullanarak belli işlemleri yapma karşılığında para kazanmak. Tabi sadece ekran kartıyla mining yapılmıyor. Adamlar senin kartını belirli işlemler için kullanıyor (üst düzey matematik hesaplamaları vs.) Karşılığında para veriyor gibi düşünebilirsin

Driver sürümünü WHQL'ye almayı deneyin. 20.11.2 idi sanırım.
5mh/s'a yükseldi hocam :D
Anlam veremiyorum oc dc ayarı da yapmadım etkilemesin diye her şey otomatikte ekran kartı modu standartta. gpu iş yükü ayarı olmadığı için ondan emin olamıyorum fakat bu kadar düşük mh alması çok saçma.
Son bilgilendirme kasanın ön portuna bağlı olan USB belleği çekince 10mh's'a kadar yükseldi şimdi OC ve DC ayarlarını yapıp tekrar bilgilendireceğim.
Edit: downclock ayarlarını yaptım 10mh's sabit alıyor gibiyim şuan fakat 13.5mh'ı görmemek canımı sıktı. sapphıre nıtro 4gb 5550xt modelini kullanıp mining ile ilgilenen varsa bilgilendirirse çok sevinirim.
Son Edit: 13.5mh ve üzerinde şu an düzeldi teşekkürler. 13.80mh gördüm en son.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı